זקוקים לייעוץ משפטי?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  עורך דין עבירות סמים

  אנחנו חיים בעידן מבלבל. מצד אחד ניתן לראות אנשי ציבור רבים וגם לא מעט פוליטיקאים שמדברים על לגליזציה של חלק מהסמים, ואין מי שלא מכיר אנשים שמשתמשים בסוגים שונים של סמים. מצד שני חשוב לזכור שגם אם הנורמה הציבורית השתנתה והיחס לצריכת סמים סלחני יותר, עדיין מדובר בחומרים ממכרים מאוד שעלולים לגרום לנזק של ממש – ושגם החוק מציב רף גבוה מאוד לעונשי המקסימום על כל עבירות הסמים. עוד כדאי לקחת בחשבון שפקודת הסמים המסוכנים לא מחלקת אותם ל"קלים" ו"קשים", כך שבסופו של דבר גם ג'וינט לכאורה תמים עלול להוביל לפרק זמן בלתי מבוטל מאחורי הסורגים. למעשה ללא עורך דין עבירות סמים הן מתכון בטוח לענישה קשה, ורק עו"ד בעל ניסיון רב בייצוג חשודים ונאשמים בתחום ספציפי זה, יכול לסייע למי שנתפס עם סם כזה או אחר. אחד מתחומי המומחיות של עו"ד בנימין מלכא הוא עבירות סמים, ובהתאם הוא כבר סיפק הגנה מקצועית מיטבית לאנשים רבים.

   

  עורך דין עבירות סמים – בנימין מלכא

  רף הענישה:

  * אחזקה לצריכה עצמית – אם כמות הסם שנתפסה אצל האדם לא עוברת את הרף שנקבע בחוק (למשל 15 גרם קנאביס, או 0.3 גרם הרואין), ניתן להתייחס לכך כאחזקה לצריכה עצמית – אבל גם העונש עליה עלול להיות מאסר בפועל, של עד 3 שנים.

  * סחר והפצה של סמים מסוכנים – אחזקה של כמות גדולה מהרף הנ"ל נתפשת ע"י החוק כאחזקה לצורך סחר בסמים. העונש המקסימלי – 20 שנות מאסר.

  * הדחת קטין לשימוש בסמים – כל פעולה שיש בה כדי לעודד קטין לצרוך סם, כולל עישון ג'וינט בצוותא איתו, עלולה להסתיים בעד 25 שנות מאסר.

   

  משרד עו"ד עבירות סמים

  ייעוץ משפטי עוד לפני חקירת המשטרה כאמור ללא עורך דין, עבירות סמים מכל הסוגים עלולות להוביל לעונש קשה. בהתאם מומלץ לפנות לעו"ד מנוסה כבר בשלב הראשוני, לפני החקירה במשטרה. גם בשלבים מתקדמים יותר – בין אם הוגש כתב אישום ובין אם עדיין לא – הייעוץ המשפטי עשוי להיות ההבדל בין סגירת התיק לבין הרשעה וכאמור ענישה חמורה. עו"ד בנימין מלכא כבר ייצג בהצלחה חשודים ונאשמים במגוון עבירות סמים, ורשם הצלחות רבות. השירות של עו"ד מלכא ניתן בזמינות גבוהה מתוך תחושת אחריות ומחויבות אמיתית לסייע לכל לקוח.

   

  עורך דין עבירות סמים

   

  עורך דין סמים

  ישראלים רבים משתמשים בסמים מסוגים שונים. חלק מאותם סמים נתפשים כנורמטיביים, בעיקר בגלל הפופולריות שלהם, אבל חשוב להדגיש כי מבחינת החוק אין לגיטימציה לשום חומר שמופיע בפקודת הסמים המסוכנים, וגם ההבחנה הציבורית בין סמים "קלים" ל"קשים" אינה רלוונטית. בהתאם כל מי שנתפס עם חומר אסור עלול להיענש בחומרה, כולל עונש מאסר בפועל ובפרט אם מדובר בכמות גדולה של סם או בייצור או מכירה. בכל מקרה כזה חשוב לפנות מיד אל עורך דין סמים – כלומר עו"ד שהמומחיות שלו היה עבירות סמים. עו"ד בנימין מלכא צבר ניסיון רב בתחום ספציפי זה, וכבר סייע לחשודים ונאשמים באחזקת חומרים אסורים ובעבירות נוספות.

   

  עורך דין סמים מומלץ

  באילו מקרים מטפל עורך דין סמים?

  * אחזקה לצריכה עצמית – בהקשר זה חשוב להדגיש כי פקודת הסמים המסוכנים מגדירה רף מדויק עבור כל סוג סם שרק עד אליו ניתן לטעון כי מדובר באחזקה לצריכה עצמית. כך למשל עבור קנאביס התקרה היא 15 גרם, עבור קוקאין 0.3 גרם ועבור LSD – 3 יחידות.

  * אחזקה שלא לצריכה עצמית – אדם שנתפס עם כמות גדולה מהרף שמופיע בפקודת הסמים המסוכנים נחשב כמי שביקש לסחור בסם, גם אם אין ראיות לניסיון ספציפי למכור את אותו סם. בהתאם במקרים אלה מתחדדת חשיבות הבחירה בעו"ד סמים מיומן.

  * הדחת קטין לסמים מסוכנים – עבירה שנחשבת לחמורה במיוחד, ובהתאם העונש המקסימלי עליה הוא 25 שנות מאסר. חשוב להדגיש כי גם עישון ג'וינט בחברת קטין נחשבת באופן עקרוני כהדחת קטין לשימוש בסמים, ועלולה להוביל לכתב אישום חמור.

   

  מידע נוסף בנושא

  הימנעות מהגשת כתב אישום פלילי והפחתה משמעותית של העונש עורך דין סמים מסייע ללקוחותיו בשתי דרכים אפשריות: אם בכוונת הפרקליטות להגיש כתב אישום, הוא עשוי לשכנע אותה לוותר על כך ולהסתפק בקנס או אפילו לסגור את התיק בלי עונש, ואם כבר הוגש כתב אישום, ייצוג משפטי מקצועי עשוי להוביל לזיכוי או לכל הפחות להפחתה משמעותית בענישה, שכאמור עלולה להיות קשה ללא הגנה מצד עו"ד מנוסה. עו"ד בנימין מלכא עבד בכמה מהפירמות המובילות בארץ, צבר ניסיון רב וידע מקצועי רחב היקף, וכעת הוא מביא אותם לידי ביטוי עבור כל הלקוחות של המשרד העצמאי שפתח. עו"ד מלכא מטפל בעצמו בכל תיק, מתוך תחושת אחריות רבה וביושרה מוחלטת.

  זקוקים לייעוץ משפטי דחוף?

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   דילוג לתוכן