זקוקים לייעוץ משפטי? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  תקיפה בנסיבות מחמירות-מה החוק אומר?

  לא פעם מקרים בהם נחוש כעס ועצבים, מקרים כאלו עלולים להיות מתורגמים לא אחת לפעולות של אלימות כמובן שפעולות אלו יהיו כועסות ככל שיהיו אינן מוצדקות אך במקרים רבים, אלו שביצעו אותם עלולים להיות מואשמים תחת תקיפה בנסיבות מחמירות. תקיפות כאלו עלולות להתקיים תחת מספר תנאים כאשר העונשים לכך עלולים לנוע בטווח של מספר שנים, לכלול בחלק מהמקרים פיצוי כספי ועוד לא מעט סנקציות וענישה לעיתים מחמירה במקרים בהם קיימים תיקים דומים בנושא. לכן במקרים שכאלו מומלץ לפנות אל עורך דין המתמחה במקרים שכאלו, על מנת לקבל ייעוץ ראשוני ומתאים בנוסף. ועו"ד בנימין מלכא נחשב כיום לבין עורכי הדין המובילים בתיקים פליליים מורכבים כמו תקיפה, סמים ועוד.

  חשוב לדעת כי מקרים של תקיפה בנסיבות מחמירות נעים על פני כמה מאפיינים, כאשר הראשונים שבהם הם כמובן תוצאות המקרה, אשר עלולות לא פעם להיות חמורות. עם זאת הדגשים במקרים כאלו הם כאשר התקיפה מתבצעת בין קרובי משפחה, במיוחד כאשר מדובר במקרים של ידועים בציבור, קטין הנמצא באחריותו של התוקף או במקרה חמור יותר של חסר ישע. הגדרה נוספת לכך היא כמובן תקיפה ע" שני אנשים ואפילו יותר, כאשר מקרים כאלו נחשבים לנסיבות מחמירות עצם התערבות של אנשים נוספים למקרה האלימות. התביעה עלולה לדרוש במקרים שכאלו בין שלוש עד שש שנות מאסר, כמובן שההיסטוריה של התוקפים/ף יהווה פרמטר לא קטן.

  לבחור עורך דין מקצועי

  לכן בהאשמה של תקיפה בנסיבות מחמירות, יש לבחור עורך דין המתמחה בדינים פליליים וייצג תיקים מורכבים ועם שיעורי הצלחה לא קטנים. בנוסף בעת הבחירה יש לוודא כי קיים חיבור וכימיה בין הלקוח לבין עורך הדין, שכן הליכי חקירה אלו עלולים להימשך זמן לא קצר ובכל הזמן הזה נדרש שיתוף פעולה מלא של החשוד עם עורך הדין. בנוסף לכך חשוב להכיר במקרים דומים אותם ייצג עורך הדין, אשר יעידו על יכולותיו בתיקים כאלו. לכן אחת ההמלצות יהיה לא אחר מאשר עו"ד בנימין מלכא.

  זקוקים לייעוץ משפטי דחוף?

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
   שאלות תשובות-כל מה שחשוב לדעת:

   מהו תפקידו של עורך דין פלילי?

   עורך דין פלילי מספק ייצוג משפטי לאנשים העומדים בפני כתב אישום פלילי.
   פועל לבניית הגנה משפטית חזקה, לנהל משא ומתן לעסקות טיעון וייצוג לקוחותיו בבית המשפט.

   מדוע ייצוגו של עורך דין פלילי חשוב ומשמעותי?

   אם אתם עומדים בפני כתב אישום פלילי, חשוב והכרחי להיעזר בשירותיו של עורך דין פלילי.

   עורך דין פלילי מומחה יכול לספק לך את ההכוונה והתמיכה המשפטית הדרושה לך כדי לנווט במערכת המשפט הפלילית, לבנות הגנה חזקה ולהשיג את התוצאה הטובה ביותר עבור התיק שלך.

   כמה עולה עורך דין פלילי?

   העלות של עורך דין פלילי משתנה בהתאם לניסיון, מומחיות ומיקומו.

   רוב עורכי הדין הפליליים עובדים על בסיס שכר טרחה והעלויות הכרוכות בכך יכולות לנוע בין כמה מאות שקלים ועד לעשרות אלפי שקלים. חשוב להכיר את העלויות הכרוכות בכך ואת אפשרויות התשלום הזמינות בעת בחירת עורך דין פלילי.

   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   דילוג לתוכן