זקוקים לייעוץ משפטי?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  חקירה במשטרה

  כל אדם עלול להפוך לחשוד בביצוע עבירה כזו או אחרת. גם אנשים ישרי דרך שמצייתים לכל החוקים ולא סוטים מהם, עלולים לגלות שמישהו הגיש כנגדם תלונה. ישנם גם מקרים שבהם אדם מוזמן לתחנת המשטרה על-מנת למסור עדות ואז מגלה שהסטטוס שלו משתנה לחשוד וקצין משטרה מודיע לו שהחל מאותו רגע הוא תחת חקירה באזהרה. חשוב להבין שהחוקרים המשטרתיים אמנם מעוניינים להגיע אל האמת, אבל האינטרסים שלהם שונים ובמקרים רבים גם מנוגדים לאינטרסים של הנחקרים. בהתאם מומלץ בחום לא לעבור חקירה במשטרה ללא ייעוץ משפטי של עורך דין מנוסה. עו"ד בנימין מלכא אמון על סיוע למי שקיבלו זימון לחקירה וגם למי שנמצאים בעיצומה של פעולה זו.

  חקירה במשטרה עורך דין

  למה חשוב להתייעץ עם עו"ד לפני חקירה במשטרה?

  * קושי רגשי – חקירה משטרתית היא חוויה לא פשוטה, גם למי שזו לא הפעם הראשונה שבה הוא נחקר. הלחץ הנפשי עלול להוביל לטעויות, בעוד ייעוץ מעו"ד מיומן מסייע להפחית את הלחץ ולהימנע משגיאות שיעלו לכם ביוקר.

  * תרגילי חקירה – חוקרים במשטרה מוסמכים לבצע שורה ארוכה של תרגילים שמטרתם לגרום לנחקר לספק מידע שעלול לסבך אותו לרבות מידע שהוא לא מחויב לספק על-פי החוק. עורך דין עם ניסיון רב ינחה אתכם מתי כדאי לדבר ומתי האופציה הנכונה היא לשתוק.

  * סכנת מעצר – חקירות במשטרה עלולות להסתיים במעצר, תחילה ל-24 שעות ולאחר מכן, על בסיס דיון אצל שופט מעצרים תורן, גם לפרק זמן ארוך יותר. עצם הידיעה שהחירות עלולה להישלל מייצרת לחץ רב ולעיתים הנחקרים מתפתים "לסגור עסקאות" עם החוקרים – כולל עסקה שלא בהכרח תואמת את האינטרסים של הנחקר.

  חקירה במשטרה זכויות

  הבנה מהירה של המצב וייעוץ קריטי זכותו של כל אדם להתייעץ עם עורך דין לפני חקירה במשטרה. בנוסף, כל נחקר רשאי לבקש לעצור את החקירה כדי לקבל ייעוץ משפטי. בחירה זו לא משפיעה לרעה על האופן שבו החוקרים יתייחסו אליו ואין בה כדי להעיד על אשמה כלשהי. עו"ד בנימין מלכא אמון על קליטה מהירה של כל פרטי המידע הרלוונטיים לגבי החקירה, ועל מתן ייעוץ מועיל במיוחד לאחר בירור יסודי ומעמיק. השירות ניתן בזמינות מרבית ומתוך תחושת אחריות מלאה.

   

  ייעוץ לפני חקירה

  הגעה לחקירת משטרה, או חקירת מצ"ח, ללא הכנה מוקדמת היא כמו הגעה למבחן מכריע בלי ללמוד אליו. למעשה, מדובר בתרחיש בעייתי אפילו יותר – משום שחקירה היא אירוע מלחיץ במיוחד שעלול להסתיים בכתב אישום חמור שיוביל לעונש קשה, לרבות מאסר בפועל. בהתאם מומלץ לכל מי שקיבל זימון להגיע לתחנת משטרה לצורך חקירה להתייעץ עם עורך דין. עוד כדאי לקחת בחשבון שגם מי שנקרא לתחנת המשטרה על-מנת למסור עדות עלול פתאום למצוא את עצמו במעמד של נחקר. עו"ד בנימין מלכא מספק שירותי ייעוץ לפני חקירה מזה שנים רבות בכל תחומי המשפט הפלילי וגם המשפט הצבאי.

  משרד עו"ד יעוץ לפני חקירה

  למה לא כדאי לוותר על ייעוץ לפני חקירה

  * תרגילים שמבצעים החוקרים – גם אנשים חכמים וחדים עלולים ליפול למלכודות שונות שטווים חוקרי המשטרה בעזרת שלל תרגילים אפשריים. בהקשר זה כדאי לזכור שהאינטרסים של החוקרים לא בהכרח זהים לאלה של הנחקרים ולמעשה במקרים רבים מנוגדים להם.

  * סכנת מעצר – חקירה עלולה להוביל למעצר של עד 24 שעות, כשלאחר מכן המשטרה עשויה לפנות לשופט תורן לצורך הארכת מעצר. החשש מפני שלילת החירות עלול לחבל בשיקול הדעת של הנחקרים, ואילו ייעוץ של עו"ד מנוסה מסייע להם להבין מהי ההתנהלות המיטבית מבחינתם.

  * לחץ – חקירה במשטרה היא חוויה מלחיצה ובפרט עבור מי שלא התנסה בה בעבר (אם כי גם מי שכבר נחקר בהחלט עשוי לחוות מתח רב, כבר מרגע הזימון למשטרה). סטרס כידוע גורם לשגיאות, וכדי למזער את הסיכוי לטעויות שכאלה כדאי לפנות מבעוד מועד לעורך דין מיומן.

  ייעוץ לפני חקירה עורך דין

  הכוונה מדויקת ורבת תועלת קבלת ייעוץ לפני חקירה וגם במהלכה היא זכות בסיסית של כל אדם, ולחוקרי המשטרה אסור למנוע אותה וגם לא לנסות לעשות זאת. כלל זה תקף גם כשמדובר על חקירת מצ"ח, כשלכל חייל הזכות לבחור את עורך הדין איתו יתייעץ. עו"ד בנימין מלכא הוא איש מקצוע בעל ניסיון רחב היקף לאחר שנים רבות של עבודה בפירמות מהמובילות בישראל. הניסיון הרב בצירוף הלמידה המתמדת והמחויבות המלאה לספק את השירות הטוב ביותר לכל לקוח, באים לידי ביטוי גם במסגרת הייעוץ לקראת חקירה בכל תחומי המשפט הפלילי והצבאי.

   

  חקירה משטרתית

  חקירה משטרתית היא חוויה מלחיצה מאוד לכל אחד, ובפרט למי שזו עבורו הפעם הראשונה שבה הוא יושב בתחנת משטרה מול חוקרים במעמד של חשוד. כדאי לזכור שמטרת החקירה במשטרה היא מצד אחד בירור יסודי של עובדות בנוגע למקרה כזה או אחר כדי להגיע אל האמת, אבל מצד שני בחלק מהמקרים לחוקרים יש אינטרסים אחרים לגמרי מאלה של הנחקרים. בהתאם מומלץ לכל אדם שקיבל זימון לחקירה או שנעצר והובל באופן מידי לחקירה להתייעץ עם עורך דין – כדי לא לעשות טעויות שעלולות לעלות לו בהמשך ביוקר. עו"ד בנימין מלכא כבר סייע לנחקרים רבים להתנהל באופן מושכל שהולם את האינטרסים שלהם.

   

  חקירה משטרתית עורך דין

  כיצד מתנהלת חקירה משטרתית?

  * הודעה רשמית – על חוקרי המשטרה ליידע בצורה מסודרת את האדם כי הוא נחקר (בניגוד למשל למסירת עדות, מצב שבו האדם אינו חשוד בביצוע עבירה כלשהי אלא מוזמן רק כדי לספק מידע). החוקרים חייבים גם ליידע את הנחקר כי זכותו להתייעץ עם עורך דין, וגם אם לא עשו זאת באופן בולט, הזכות כמובן עדיין קיימת. 

  * שיחה – בחלק מהמקרים החקירה תתנהל במתכונת של שיחה, לכאורה נינוחה, בין הנחקר לחוקרים. חשוב לקחת בחשבון שגם אם החוקרים מפגינים ידידותיות ואפילו מצהירים על רצון לעזור – בסופו של דבר האינטרסים שלהם עשויים להיות שונים לגמרי.

  * תרגילי חקירה – עוד דגש מרכזי הוא המיומנות של החוקרים בהפעלת תרגילים שונים, גם במהלך החקירה עצמה וגם כשלכאורה יש הפסקה – בין אם הנחקר נשאר בחדר ובין אם יצא למסדרון, לחצר וכו'. כדאי לזכור בכל רגע במהלך השהות בתחנת המשטרה שכל דבר שנאמר עלול לשמש כנגד הנחקר.

  * הצעת עסקאות – כגון "אם תודה, לא נצטרך לעצור אותך". מומלץ לא לחתום על שום הסכם בלי להתייעץ קודם עם עו"ד שיוכל לזהות מוקשים וסעיפים לא רצויים מבחינתכם.

   

  משרד עורכי דין חקירה משטרתית

  סיוע קריטי במצב מלחיץ במיוחד במצבי לחץ – וחקירה במשטרה היא סיטואציה מלחיצה במיוחד – כל אדם, כולל החכם ביותר, עלול לטעות. ייעוץ של עורך דין מנוסה לקראת או במהלך חקירה משטרתית עשוי להיות ההבדל בין טעויות קשות לבין התנהלות חכמה. עו"ד בנימין מלכא עבד במשך שנים רבות בפירמות עורכי דין גדולות וצבר ניסיון מגוון ויקר ערך, כולל בסיוע לנחקרים והגנה על זכויותיהם. הניסיון, הבקיאות והמחויבות מתורגמים לשירות מועיל גם כיום, במסגרת המשרד העצמאי שהקים עו"ד מלכא, שירות שניתן בזמינות גבוהה.

  זקוקים לייעוץ משפטי דחוף?

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
   עורך דין פלילי מוביל

   עורך דין פלילי הוא איש מקצוע שמוטלת עליו אחריות עצומה: ייצוג לא מיטבי של לקוח, עלול להוביל למאסר ואפילו ממושך ובאופן כללי לענישה קשה. אחריות זו מחייבת את עורכי הדין הפליליים לעשות את כל מה שביכולתם כדי לחלץ את לקוחותיהם מהמצב המורכב שאליו נקלעו ולהוביל לזיכוי או לכל הפחות לעונש קל ככל האפשר. ישנן מספר דרכי פעולה שבהן עורך דין פלילי מוביל לתוצאה אופטימלית, ובאופן טבעי כדאי לבחור איש מקצוע מיומן שמכיר את כולן. עו"ד בנימין מלכא הוא עו"ד פלילי ותיק שכבר עזר לאנשים רבים כולל בתיקים פליליים חמורים.

   עו"ד פלילי מוביל

   איך עורך דין פלילי מוביל לתוצאה אופטימלית מבחינת הלקוח?

   * איתור ליקויים בדרך השגת הראיות – בארה"ב נהוגה הלכת "פרי העץ המורעל", לפיה ראיות שהושגו באופן פסול נפסלות אוטומטית. בארץ החוק משאיר לשופטים חופש פעולה ולכן יש חשיבות גם לאיתור הליקויים וגם לדרך שבה מוצגת ההתנהלות הלא תקינה של המשטרה או הפרקליטות.

   * יצירת ספק – הרשעה במשפט פלילי מתרחשת רק כשהשופטים משתכנעים מעל לכל צל של ספק שהאדם שהוגש נגדו כתב אישום אכן אשם. עו"ד שמצליח לזרוע ספק, ואפילו קל, מספק ללקוח שלו חבל הצלה של ממש.

   * עסקת טיעון – ישנם מצבים שבהם האופציה הטובה ביותר מבחינת הנאשם היא עסקת טיעון. במקרים אלה עו"ד פלילי בעל יושרה יבהיר זאת ללקוח ויפעל באופן מושכל על-מנת לייצר את העסקה המיטבית.

   * הצגת נסיבות מקלות – במקרים שבהם האשמה לא מוטלת בספק, הדרך הנכונה להתנהל היא להציג נסיבות מקלות ועדויות אופי שיובילו לענישה קלה ככל האפשר.

   משרד עו"ד פלילי מוביל

   עורך דין פלילי מוביל עם יושרה מרבית וניסיון יקר ערך, כל הדרכים שבהם עורך דין פלילי מוביל לתוצאה אופטימלית עבור הלקוח בהתאם לנסיבות מבוססות על ניסיון, התעמקות בתיק ומחויבות מוחלטת שבאה לידי ביטוי בהשקעת כל הזמן הדרוש. עו"ד בנימין מלכא צבר ניסיון מגוון ועשיר בפירמות מהגדולות בארץ, ולאחר היציאה לדרך עצמאי הוא מביא לידי ביטוי את היכולות המקצועיות וכן יושרה, נחישות ויצירתיות בטיפול בכל מקרה ומקרה. השירות של עו"ד מלכא ניתן בכל תחומי המשפט הפלילי.

   עו"ד פלילי עם ותק

   איך עורך דין פלילי מוביל לתוצאה אופטימלית מבחינת הלקוח?

   * איתור ליקויים בדרך השגת הראיות – בארה"ב נהוגה הלכת "פרי העץ המורעל", לפיה ראיות שהושגו באופן פסול נפסלות אוטומטית. בארץ החוק משאיר לשופטים חופש פעולה ולכן יש חשיבות גם לאיתור הליקויים וגם לדרך שבה מוצגת ההתנהלות הלא תקינה של המשטרה או הפרקליטות.

   * יצירת ספק – הרשעה במשפט פלילי מתרחשת רק כשהשופטים משתכנעים מעל לכל צל של ספק שהאדם שהוגש נגדו כתב אישום אכן אשם. עו"ד שמצליח לזרוע ספק, ואפילו קל, מספק ללקוח שלו חבל הצלה של ממש.

   * עסקת טיעון – ישנם מצבים שבהם האופציה הטובה ביותר מבחינת הנאשם היא עסקת טיעון. במקרים אלה עו"ד פלילי בעל יושרה יבהיר זאת ללקוח ויפעל באופן מושכל על-מנת לייצר את העסקה המיטבית.

   * הצגת נסיבות מקלות – במקרים שבהם האשמה לא מוטלת בספק, הדרך הנכונה להתנהל היא להציג נסיבות מקלות ועדויות אופי שיובילו לענישה קלה ככל האפשר.

   עורך דין פלילי

    הוא איש מקצוע שמוטלת עליו אחריות עצומה: ייצוג לא מיטבי של לקוח, עלול להוביל למאסר ואפילו ממושך ובאופן כללי לענישה קשה. אחריות זו מחייבת את עורכי הדין הפליליים לעשות את כל מה שביכולתם כדי לחלץ את לקוחותיהם מהמצב המורכב שאליו נקלעו ולהוביל לזיכוי או לכל הפחות לעונש קל ככל האפשר. ישנן מספר דרכי פעולה שבהן עורך דין פלילי מוביל לתוצאה אופטימלית, ובאופן טבעי כדאי לבחור איש מקצוע מיומן שמכיר את כולן. עו"ד בנימין מלכא הוא עו"ד פלילי ותיק שכבר עזר לאנשים רבים כולל בתיקים פליליים חמורים.

    

   עורך דין פלילי מומלץ

   פתיחת תיק פלילי היא אירוע דרמטי שאי אפשר להמעיט בחשיבותו. ראשית, התובעת בתיקים הפליליים היא כידוע המדינה, כך שהאזרח שנתבע מוצא את עצמו מול כוחות חזקים מאוד. שנית, משפטים פליליים שמסתיימים בהרשעה עלולים להוביל לגזר דין שכולל כלא ואפילו לשנים רבות, וזהו כמובן העונש החמור ביותר שאדם כזה או אחר עלול לספוג. בחלק לא מבוטל מהמקרים ייתכן מעצר עוד בטרם המשפט וגם זו חוויה מפוקפקת מאוד. בהתאם כדאי לכל מי שנפתח כנגדו הליך פלילי למצוא עורך דין פלילי מומלץ. עו"ד בנימין מלכא הוא מומחה למשפט פלילי שכבר ייצג בהצלחה חשודים ונאשמים בתיקים מורכבים במיוחד וסייע להם להיחלץ מהאישום באופן מיטבי.

   איך לבחור עורך דין פלילי מומלץ ?

   * ניסיון – בתחום המשפט הפלילי אין תחליף לניסיון רחב היקף, רצוי בנושא הספציפי שרלוונטי אליכם (עבירות מיסים, סמים, אלימות וכו').

   * יושרה – עו"ד פלילי רציני לא ימהר להבטיח לכם "זיכוי ודאי" או "ביטול כתב אישום". סיבה אחת לכך היא שהליכים פליליים מושפעים משורה ארוכה של פרמטרים, שלא על כולם יש לעורך הדין שליטה. סיבה שנייה היא שנדרשת התעמקות של ממש בתיק וקריאה דקדקנית של מידע רב כדי להבין מהו מצבו המשפטי של האדם ומהי המטרה הנכונה בניהול התיק.

   * מחויבות – פירמות עורכי דין גדולות מעסיקות נשות ואנשי מקצוע מיומנים ומנוסים. למי שבוחר פירמה כזו מומלץ בחום לוודא את זהות עורך הדין שיטפל בתיק שלו ספציפית, ולא להסתפק בהבטחות כלליות. אם מי שמופקד על המקרה הוא עו"ד מתחיל, מן הסתם אין יתרון לכך שמדובר בפירמה גדולה.

   עו"ד פלילי מומלץ

   בקיאות מקצועית, נחישות וגמישות מחשבתית מרכיב חיוני נוסף של עורך דין פלילי מומלץ באמת הוא האישיות. רק אדם נחוש מאוד מצד אחד ומצד שני כזה מתנהל בגמישות בהתאם לזהות הגורמים שניצבים מולו – הפרקליטות והשופטים – יכול להבטיח לכל לקוח ולקוחה את הייצוג המיטבי, וגם לקיים את ההבטחה. עו"ד בנימין מלכא מתאפיין במבנה האישיות הנ"ל וכן בבקיאות מקצועית רחבת היקף בתחום המשפט הפלילי. לאחר עבודה רבת שנים כשכיר במשרדי עורכי הדין הבולטים בארץ, וייצוג מוצלח של בני אדם רבים, הוא מספק רמת שירות גבוהה מכל הבחינות גם במשרד העצמאי – ובהתאם התוצאות.

   עורכי דין פליליים מובילים

   כל אדם שמסתבך בפלילים – בעבירות מרמה, גניבה, אלימות, סמים ועוד – שואף מן הסתם לקבל את הייצוג המשפטי הטוב ביותר האפשרי. אם מוגש נגדו כתב אישום, ובפרט כזה שעלול להוביל גם למאסר בפועל, הצורך בליווי של עו"ד פלילי מנוסה ובקיא כבר הופך לחובה של ממש. רק עורכי דין פליליים מובילים, יודעים לספק לכל לקוח את הייצוג המיטבי עבורו כך שבמידת האפשר הוא יזוכה, וכשאין לכך היתכנות העונש יהיה קל ככל האפשר. תחום המומחיות של עו"ד בנימין מלכא הוא המשפט הפלילי על כל ענפיו, ובצירוף המחויבות המוחלטת שלו לכל לקוח, התוצאה היא ייצוג איכותי.

   משרד עו"ד פליליים מוביל

   מה מאפיין עורכי דין פליליים מובילים? 

   * ניסיון – היכרות עם החוק היא כמובן חשובה מאוד, אבל אין תחליף להופעות בבתי משפט מול שופטים שונים, התנהלות מול כל גורמי המקצוע בפרקליטות והתעמקות בתיקים "אמיתיים" בזמן אמת.

   * נחישות – גם במקרים שנראים לכאורה אבודים.

   * ויתור מוחלט על האגו – עו"ד פלילי מוביל, עושה הכל למען הלקוחות שלו ולא למען המוניטין שלו עצמו. זהו הבסיס לבחינת כל פעולה ופעולה.

   * יושרה מלאה – עורך דין פלילי שמצהיר עוד לפני שלמד את התיק כי הוא מסוגל להוביל לזיכוי מלא הוא איש מקצוע לא רציני. למעשה גם אחרי שלומדים את כל הפרטים ומגבשים תוכנית פעולה, חשוב לקחת בחשבון את העובדה שיש גם פרמטרים שאינם בשליטת עורך הדין של הנאשם. בהתאם מי שניחן ביושרה מלאה לא מפזר הבטחות שווא.

   משרד עורכי דין פלילים מוביל

   מציאת דרך הפעולה הטובה ביותר ומימושה באופן מקצועי באופן כללי ניתן לומר לגבי עורכי דין פליליים מובילים, שהם יודעים למצוא בכל תיק את דרך הפעולה המיטבית, וגם לממש אותה במדויק. עוד כדאי לדעת שהמקום הנכון לחפש בו עורכי דין מצטיינים הוא לאו דווקא הפירמות הגדולות – וזאת משום שבמשרדי הענק הלקוח לא תמיד יכול לדעת מי מטפל בתיק בפועל. עורך דין עצמאי לעומת זאת, יבצע בעצמו את כל מה שדרוש כדי לסייע לאדם שנאשם בפלילים להתמודד עם המצב המורכב. עו"ד בנימין מלכא צבר ניסיון רחב היקף כשכיר במשרדים מהמובילים בארץ, וכעת הוא מיישם את הניסיון ואת היכולות המקצועיות עבור הלקוחות במשרד העצמאי שהקים.

   משרד עורכי דין פלילי

   המשפט הפלילי הוא אחד הענפים העיקריים בעולם המשפטים. נכללות בו כל העבירות שמחבלות במרקם החברתי ובסדר הציבורי, כשגם כשמי שנפגע מהעבירה הוא אזרח פרטי התובעת היא המדינה. הענישה בתחום המשפט הפלילי עלולה להיות חמורה יותר בהשוואה לענישה בתחום האזרחי, לרבות מאסר ממושך. גם העובדה שמול הנאשם ניצבת המדינה עלולה להטות לרעתו את כף המאזניים – וכדי לאזן את ההליך המשפטי חשוב לבחור נכון משרד עורכי דין פלילי. משרד עו"ד בנימין מלכא מצטיין במתן שירותים משפטיים בתחום הפלילי, על בסיס בקיאות מקצועית ויושרה מוחלטת.

   משרד עורכי דין פלילי מומלץ

   התחומים העיקריים שבהם מטפל משרד עורכי דין פלילי

   * עבירות אלימות – קשת רחבה מאוד של עבירות שהמכנה המשותף להן הוא פגיעה בגופו של אדם אחר. ישנן עבירות שנחשבות לחמורות במיוחד, החל מהמתה בקלות דעת ועד לרצח בכוונה תחילה, וגם עבירות חמורות פחות כמו תקיפה, אם כי ישנן גם תקיפות בנסיבות מחמירות שהענישה עליהן בהתאם. גם אלימות במשפחה נכללת בקטגוריה זו.

   * עבירות סמים – גם בעידן ליברלי וכשמחוקקים רבים מדברים על לגליזציה, חשוב לדעת כי פקודת הסמים מסמיכה את בתי המשפט לפסוק עד 3 שנות מאסר על שימוש והחזקה בסם מסוכן, ועד 20 שנות מאסר על הכנת סמים מסוכנים, יבוא או מסחר בהם.

   * קבלת דבר במרמה – עבירה שהאכיפה כנגדה הפכה משמעותית בשנים האחרונות, וכמו כן ישנה עלייה ברף הענישה.

   * מעצרים – בתחום זה האתגר העיקרי של עו"ד פלילי במשרד עורכי דין פלילי, הוא לקצר ככל האפשר את תקופת המעצר ובמידת האפשר גם לבטל אותה כליל.

   * מחיקת רישום פלילי – הליך משפטי שמטרתו לסייע לאדם שהורשע בעבירה כזו או אחרת להשתקם ולנהל חיים נורמטיביים ללא מגבלות.

   משרד עו"ד פלילי

   ניסיון, נחישות, יושרה

   כשבוחרים משרד עורכי דין פלילי חשוב לבחון מיהו עורך הדין שיטפל בפועל בתיק. הסיבה לכך היא שבפירמות הענק התיק עלול להגיע לידיים של עו"ד חסר ניסיון. במשרדי בוטיק הבעיה הזו כמובן לא קיימת. עו"ד בנימין מלכא צבר ניסיון רחב היקף במשרדים מובילים בתחום הפלילי, ומביא לידי ביטוי בכל תיק גם נחישות וכן יושרה מלאה – כך שהוא לוקח על עצמו רק משימות שהוא בטוח שיוכל למלא בהצלחה ולספק ללקוח ייצוג מיטבי.

   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   דילוג לתוכן