זקוקים לייעוץ משפטי?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  סמים בצבא

  הנורמות החברתיות השתנו במידה ניכרת ב-2 העשורים האחרונים, ובפרט השתנה היחס של רוב רובדי החברה הישראלית לשימוש בסמים קלים. ישנם לא מעט חברי כנסת שמקדמים לגליזציה של שימוש בקנאביס, וגם סמים אחרים הם תופעה שנפוצה בקרב אוכלוסיות שונות. יחד עם זאת צה"ל מתייחס לשימוש בסמים בחומרה רבה גם היום, בעיקר עקב האחריות הרבה שיש לחיילים בכל התפקידים, הן בסדיר והן בקבע. בהתאם צריכת סמים בצבא  מכל הסוגים, עלולה להוביל לענישה קשה. על-מנת שלא לשלם מחיר יקר מאוד על סם כזה או אחר, מומלץ להיעזר בעורך דין עם ניסיון בייצוג חשודים ונאשמים בעבירות ספציפיות של שימוש בסמים או מכירתם תוך כדי השירות הצבאי.

  עו"ד סמים בצבא

  העונשים על צריכת סמים בצבא:

  * שלילת מענק השחרור והפיקדון – גם על צריכה של סמים קלים, כולל בנסיבות אזרחיות (כלומר מחוץ לבסיס), ואפילו אם מדובר על מעידה חד-פעמית, תיתכן שלילה של מענק השחרור והפיקדון, כלומר קנס כספי גבוה.

  * שלילת רישיון – גם הרישיון הצבאי וגם הרישיון האזרחי, כך שהפגיעה עלולה לבוא לידי ביטוי גם בתום השירות בצה"ל.

  * הורדה בדרגה ושינוי הסיווג הביטחוני – כך שהחייל או החיילת לא יוכלו יותר למלא תפקידים רגישים ומשמעותיים.

  * מאסר בפועל – כולל לפרקי זמן לא מבוטלים. 

  משרד עורכי דין סמים בצבא

  איך עורך דין צבאי מסייע לחשודים ונאשמים בשימוש בסמים במהלך השירות?

  צריכת סמים בצבא, שלא לדבר על מכירת חומרים שמוגדרים כמסוכנים ואסורים, עלולה להוביל לענישה קשה. אם נפתחה כנגדכם חקירת מצ"ח בנושא, זכותכם להתייעץ עם כל עורך דין שתבחרו – וכדאי לממש זכות זו ולפנות לאיש מקצוע שכבר טיפל בהצלחה במקרים דומים. עו"ד בנימין מלכא צבר ניסיון רב הן בתחום המשפט הפלילי והן בתחום המשפט הצבאי, ובפרט ייצג חיילים שנחשדו והואשמו בעבירות סמים. ייצוג מקצועי ששם דגש רב על הנסיבות האישיות, על פגמים בראיות, על הבעת חרטה ועל גורמים נוספים שמטים את הכף לטובת החייל או החייל מוביל לתוצאות הרצויות: מינימום ענישה ואפילו זיכוי והיעדר רישום פלילי. השירות של עו"ד מלכא ניתן בזמינות גבוהה, מתוך מחויבות מוחלטת ללקוח, בנחישות ועל בסיס היכרות טובה עם דרכי ההתנהלות של הרשויות הרלוונטיות בצה"ל.

   

  עבירות סמים בצבא

  צה"ל, כמו כל צבא, הוא גוף נוקשה מטבעו, שכן מילוי כל המשימות שמוטלות עליו מחייבות היררכיה ברורה ומשמעת מוחלטת מצד כל מי שמשרת בגוף גדול זה – גם בסדיר, גם בקבע וגם במילואים. בהתאם גם ההתייחסות לביצוע עבירות סמים בצבא חמורה מאוד, ובפרט בהשוואה להתייחסות לביצוע עבירות דומות מצד אזרחים. בהקשר זה חשוב לדעת כי מבחינת הצבא, לא בהכרח יש הבדל בין שימוש בסם בתוך הבסיס לבין שימוש בסם ע"י חייל בזמן חופשה. בהתאם מומלץ לכל חייל או חיילת שחשודים או מואשמים בעבירה בתחום הסמים בצבא להתייעץ עם עורך דין מנוסה. עו"ד בנימין מלכא הוא מומחה למשפט פלילי ומשפט צבאי שכבר עזר לרבים להיחלץ ממצבים מורכבים בעקבות שימוש בסם.

  עורך דין עבירות סמים בצבא

  אילו עבירות סמים בצבא עלולות להוביל למאסר?

  * סירוב לבצע בדיקת שתן – חשוב להדגיש כי לא כל דרישה לבצע בדיקת שתן חובה לכבד. רק כשישנו צו ספציפי שהוצא ע"י קש"ב (קצין שיפוט בכיר) לגבי חייל מסוים, חובה לשתף פעולה. בכל מצב אחר, ובפרט כשמתבצעות בדיקות מדגמיות, תוכלו לסרב לדרישה וגם לבקש להתייעץ עם עורך דין. לעומת זאת אם ישנו צו קש"ב, סירוב לעבור את הבדיקה עלול להוביל לעונש מאסר של עד שנתיים!

  * שימוש בסמים בבסיס – כולל במקרים שבהם מדובר במעידה חד-פעמית. גם אם השימוש בסם כזה או אחר התרחש מחוץ לבסיס, הענישה עלולה להיות קשה.

  * סחר בסמים – עבירה חמורה במיוחד גם כשמדובר באזרחים, וגם חיילים שמואשמים בה עלולים להיכלא לשנים רבות.

   

  משרד עו"ד עבירות סמים בצבא

  איך עו"ד מנוסה מונע מאסר בפועל? עבירות סמים בצבא עלולות כאמור להוביל למאסר בפועל, ואפילו ממושך. עורך דין עם ניסיון בייצוג חיילים החשודים בביצוע עבירות אלה, עשוי להיות ההבדל בין כלא לבין עונשים קלים יותר ואפילו הגעה להסדר מותנה – הסדר שבו הצבא סוגר את התיק ללא רישום פלילי וכמובן ללא עונש, כשבתמורה החייל מתחייב לעמוס במספר תנאים (למשל ביצוע בדיקות שתן תקופתיות). עו"ד בנימין מלכא מספק ייעוץ משפטי והגנה לחשודים ונאשמים בעבירות סמים על בסיס ניסיון רחב היקף, היכרות מעמיקה עם המערכת הצבאית והתנהלות נחושה.

  זקוקים לייעוץ משפטי דחוף?

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
   עורך דין פלילי מוביל

   עורך דין פלילי הוא איש מקצוע שמוטלת עליו אחריות עצומה: ייצוג לא מיטבי של לקוח, עלול להוביל למאסר ואפילו ממושך ובאופן כללי לענישה קשה. אחריות זו מחייבת את עורכי הדין הפליליים לעשות את כל מה שביכולתם כדי לחלץ את לקוחותיהם מהמצב המורכב שאליו נקלעו ולהוביל לזיכוי או לכל הפחות לעונש קל ככל האפשר. ישנן מספר דרכי פעולה שבהן עורך דין פלילי מוביל לתוצאה אופטימלית, ובאופן טבעי כדאי לבחור איש מקצוע מיומן שמכיר את כולן. עו"ד בנימין מלכא הוא עו"ד פלילי ותיק שכבר עזר לאנשים רבים כולל בתיקים פליליים חמורים.

   עו"ד פלילי מוביל

   איך עורך דין פלילי מוביל לתוצאה אופטימלית מבחינת הלקוח?

   * איתור ליקויים בדרך השגת הראיות – בארה"ב נהוגה הלכת "פרי העץ המורעל", לפיה ראיות שהושגו באופן פסול נפסלות אוטומטית. בארץ החוק משאיר לשופטים חופש פעולה ולכן יש חשיבות גם לאיתור הליקויים וגם לדרך שבה מוצגת ההתנהלות הלא תקינה של המשטרה או הפרקליטות.

   * יצירת ספק – הרשעה במשפט פלילי מתרחשת רק כשהשופטים משתכנעים מעל לכל צל של ספק שהאדם שהוגש נגדו כתב אישום אכן אשם. עו"ד שמצליח לזרוע ספק, ואפילו קל, מספק ללקוח שלו חבל הצלה של ממש.

   * עסקת טיעון – ישנם מצבים שבהם האופציה הטובה ביותר מבחינת הנאשם היא עסקת טיעון. במקרים אלה עו"ד פלילי בעל יושרה יבהיר זאת ללקוח ויפעל באופן מושכל על-מנת לייצר את העסקה המיטבית.

   * הצגת נסיבות מקלות – במקרים שבהם האשמה לא מוטלת בספק, הדרך הנכונה להתנהל היא להציג נסיבות מקלות ועדויות אופי שיובילו לענישה קלה ככל האפשר.

   משרד עו"ד פלילי מוביל

   עורך דין פלילי מוביל עם יושרה מרבית וניסיון יקר ערך, כל הדרכים שבהם עורך דין פלילי מוביל לתוצאה אופטימלית עבור הלקוח בהתאם לנסיבות מבוססות על ניסיון, התעמקות בתיק ומחויבות מוחלטת שבאה לידי ביטוי בהשקעת כל הזמן הדרוש. עו"ד בנימין מלכא צבר ניסיון מגוון ועשיר בפירמות מהגדולות בארץ, ולאחר היציאה לדרך עצמאי הוא מביא לידי ביטוי את היכולות המקצועיות וכן יושרה, נחישות ויצירתיות בטיפול בכל מקרה ומקרה. השירות של עו"ד מלכא ניתן בכל תחומי המשפט הפלילי.

   עו"ד פלילי עם ותק

   איך עורך דין פלילי מוביל לתוצאה אופטימלית מבחינת הלקוח?

   * איתור ליקויים בדרך השגת הראיות – בארה"ב נהוגה הלכת "פרי העץ המורעל", לפיה ראיות שהושגו באופן פסול נפסלות אוטומטית. בארץ החוק משאיר לשופטים חופש פעולה ולכן יש חשיבות גם לאיתור הליקויים וגם לדרך שבה מוצגת ההתנהלות הלא תקינה של המשטרה או הפרקליטות.

   * יצירת ספק – הרשעה במשפט פלילי מתרחשת רק כשהשופטים משתכנעים מעל לכל צל של ספק שהאדם שהוגש נגדו כתב אישום אכן אשם. עו"ד שמצליח לזרוע ספק, ואפילו קל, מספק ללקוח שלו חבל הצלה של ממש.

   * עסקת טיעון – ישנם מצבים שבהם האופציה הטובה ביותר מבחינת הנאשם היא עסקת טיעון. במקרים אלה עו"ד פלילי בעל יושרה יבהיר זאת ללקוח ויפעל באופן מושכל על-מנת לייצר את העסקה המיטבית.

   * הצגת נסיבות מקלות – במקרים שבהם האשמה לא מוטלת בספק, הדרך הנכונה להתנהל היא להציג נסיבות מקלות ועדויות אופי שיובילו לענישה קלה ככל האפשר.

   עורך דין פלילי

    הוא איש מקצוע שמוטלת עליו אחריות עצומה: ייצוג לא מיטבי של לקוח, עלול להוביל למאסר ואפילו ממושך ובאופן כללי לענישה קשה. אחריות זו מחייבת את עורכי הדין הפליליים לעשות את כל מה שביכולתם כדי לחלץ את לקוחותיהם מהמצב המורכב שאליו נקלעו ולהוביל לזיכוי או לכל הפחות לעונש קל ככל האפשר. ישנן מספר דרכי פעולה שבהן עורך דין פלילי מוביל לתוצאה אופטימלית, ובאופן טבעי כדאי לבחור איש מקצוע מיומן שמכיר את כולן. עו"ד בנימין מלכא הוא עו"ד פלילי ותיק שכבר עזר לאנשים רבים כולל בתיקים פליליים חמורים.

    

   עורך דין פלילי מומלץ

   פתיחת תיק פלילי היא אירוע דרמטי שאי אפשר להמעיט בחשיבותו. ראשית, התובעת בתיקים הפליליים היא כידוע המדינה, כך שהאזרח שנתבע מוצא את עצמו מול כוחות חזקים מאוד. שנית, משפטים פליליים שמסתיימים בהרשעה עלולים להוביל לגזר דין שכולל כלא ואפילו לשנים רבות, וזהו כמובן העונש החמור ביותר שאדם כזה או אחר עלול לספוג. בחלק לא מבוטל מהמקרים ייתכן מעצר עוד בטרם המשפט וגם זו חוויה מפוקפקת מאוד. בהתאם כדאי לכל מי שנפתח כנגדו הליך פלילי למצוא עורך דין פלילי מומלץ. עו"ד בנימין מלכא הוא מומחה למשפט פלילי שכבר ייצג בהצלחה חשודים ונאשמים בתיקים מורכבים במיוחד וסייע להם להיחלץ מהאישום באופן מיטבי.

   איך לבחור עורך דין פלילי מומלץ ?

   * ניסיון – בתחום המשפט הפלילי אין תחליף לניסיון רחב היקף, רצוי בנושא הספציפי שרלוונטי אליכם (עבירות מיסים, סמים, אלימות וכו').

   * יושרה – עו"ד פלילי רציני לא ימהר להבטיח לכם "זיכוי ודאי" או "ביטול כתב אישום". סיבה אחת לכך היא שהליכים פליליים מושפעים משורה ארוכה של פרמטרים, שלא על כולם יש לעורך הדין שליטה. סיבה שנייה היא שנדרשת התעמקות של ממש בתיק וקריאה דקדקנית של מידע רב כדי להבין מהו מצבו המשפטי של האדם ומהי המטרה הנכונה בניהול התיק.

   * מחויבות – פירמות עורכי דין גדולות מעסיקות נשות ואנשי מקצוע מיומנים ומנוסים. למי שבוחר פירמה כזו מומלץ בחום לוודא את זהות עורך הדין שיטפל בתיק שלו ספציפית, ולא להסתפק בהבטחות כלליות. אם מי שמופקד על המקרה הוא עו"ד מתחיל, מן הסתם אין יתרון לכך שמדובר בפירמה גדולה.

   עו"ד פלילי מומלץ

   בקיאות מקצועית, נחישות וגמישות מחשבתית מרכיב חיוני נוסף של עורך דין פלילי מומלץ באמת הוא האישיות. רק אדם נחוש מאוד מצד אחד ומצד שני כזה מתנהל בגמישות בהתאם לזהות הגורמים שניצבים מולו – הפרקליטות והשופטים – יכול להבטיח לכל לקוח ולקוחה את הייצוג המיטבי, וגם לקיים את ההבטחה. עו"ד בנימין מלכא מתאפיין במבנה האישיות הנ"ל וכן בבקיאות מקצועית רחבת היקף בתחום המשפט הפלילי. לאחר עבודה רבת שנים כשכיר במשרדי עורכי הדין הבולטים בארץ, וייצוג מוצלח של בני אדם רבים, הוא מספק רמת שירות גבוהה מכל הבחינות גם במשרד העצמאי – ובהתאם התוצאות.

   עורכי דין פליליים מובילים

   כל אדם שמסתבך בפלילים – בעבירות מרמה, גניבה, אלימות, סמים ועוד – שואף מן הסתם לקבל את הייצוג המשפטי הטוב ביותר האפשרי. אם מוגש נגדו כתב אישום, ובפרט כזה שעלול להוביל גם למאסר בפועל, הצורך בליווי של עו"ד פלילי מנוסה ובקיא כבר הופך לחובה של ממש. רק עורכי דין פליליים מובילים, יודעים לספק לכל לקוח את הייצוג המיטבי עבורו כך שבמידת האפשר הוא יזוכה, וכשאין לכך היתכנות העונש יהיה קל ככל האפשר. תחום המומחיות של עו"ד בנימין מלכא הוא המשפט הפלילי על כל ענפיו, ובצירוף המחויבות המוחלטת שלו לכל לקוח, התוצאה היא ייצוג איכותי.

   משרד עו"ד פליליים מוביל

   מה מאפיין עורכי דין פליליים מובילים? 

   * ניסיון – היכרות עם החוק היא כמובן חשובה מאוד, אבל אין תחליף להופעות בבתי משפט מול שופטים שונים, התנהלות מול כל גורמי המקצוע בפרקליטות והתעמקות בתיקים "אמיתיים" בזמן אמת.

   * נחישות – גם במקרים שנראים לכאורה אבודים.

   * ויתור מוחלט על האגו – עו"ד פלילי מוביל, עושה הכל למען הלקוחות שלו ולא למען המוניטין שלו עצמו. זהו הבסיס לבחינת כל פעולה ופעולה.

   * יושרה מלאה – עורך דין פלילי שמצהיר עוד לפני שלמד את התיק כי הוא מסוגל להוביל לזיכוי מלא הוא איש מקצוע לא רציני. למעשה גם אחרי שלומדים את כל הפרטים ומגבשים תוכנית פעולה, חשוב לקחת בחשבון את העובדה שיש גם פרמטרים שאינם בשליטת עורך הדין של הנאשם. בהתאם מי שניחן ביושרה מלאה לא מפזר הבטחות שווא.

   משרד עורכי דין פלילים מוביל

   מציאת דרך הפעולה הטובה ביותר ומימושה באופן מקצועי באופן כללי ניתן לומר לגבי עורכי דין פליליים מובילים, שהם יודעים למצוא בכל תיק את דרך הפעולה המיטבית, וגם לממש אותה במדויק. עוד כדאי לדעת שהמקום הנכון לחפש בו עורכי דין מצטיינים הוא לאו דווקא הפירמות הגדולות – וזאת משום שבמשרדי הענק הלקוח לא תמיד יכול לדעת מי מטפל בתיק בפועל. עורך דין עצמאי לעומת זאת, יבצע בעצמו את כל מה שדרוש כדי לסייע לאדם שנאשם בפלילים להתמודד עם המצב המורכב. עו"ד בנימין מלכא צבר ניסיון רחב היקף כשכיר במשרדים מהמובילים בארץ, וכעת הוא מיישם את הניסיון ואת היכולות המקצועיות עבור הלקוחות במשרד העצמאי שהקים.

   משרד עורכי דין פלילי

   המשפט הפלילי הוא אחד הענפים העיקריים בעולם המשפטים. נכללות בו כל העבירות שמחבלות במרקם החברתי ובסדר הציבורי, כשגם כשמי שנפגע מהעבירה הוא אזרח פרטי התובעת היא המדינה. הענישה בתחום המשפט הפלילי עלולה להיות חמורה יותר בהשוואה לענישה בתחום האזרחי, לרבות מאסר ממושך. גם העובדה שמול הנאשם ניצבת המדינה עלולה להטות לרעתו את כף המאזניים – וכדי לאזן את ההליך המשפטי חשוב לבחור נכון משרד עורכי דין פלילי. משרד עו"ד בנימין מלכא מצטיין במתן שירותים משפטיים בתחום הפלילי, על בסיס בקיאות מקצועית ויושרה מוחלטת.

   משרד עורכי דין פלילי מומלץ

   התחומים העיקריים שבהם מטפל משרד עורכי דין פלילי

   * עבירות אלימות – קשת רחבה מאוד של עבירות שהמכנה המשותף להן הוא פגיעה בגופו של אדם אחר. ישנן עבירות שנחשבות לחמורות במיוחד, החל מהמתה בקלות דעת ועד לרצח בכוונה תחילה, וגם עבירות חמורות פחות כמו תקיפה, אם כי ישנן גם תקיפות בנסיבות מחמירות שהענישה עליהן בהתאם. גם אלימות במשפחה נכללת בקטגוריה זו.

   * עבירות סמים – גם בעידן ליברלי וכשמחוקקים רבים מדברים על לגליזציה, חשוב לדעת כי פקודת הסמים מסמיכה את בתי המשפט לפסוק עד 3 שנות מאסר על שימוש והחזקה בסם מסוכן, ועד 20 שנות מאסר על הכנת סמים מסוכנים, יבוא או מסחר בהם.

   * קבלת דבר במרמה – עבירה שהאכיפה כנגדה הפכה משמעותית בשנים האחרונות, וכמו כן ישנה עלייה ברף הענישה.

   * מעצרים – בתחום זה האתגר העיקרי של עו"ד פלילי במשרד עורכי דין פלילי, הוא לקצר ככל האפשר את תקופת המעצר ובמידת האפשר גם לבטל אותה כליל.

   * מחיקת רישום פלילי – הליך משפטי שמטרתו לסייע לאדם שהורשע בעבירה כזו או אחרת להשתקם ולנהל חיים נורמטיביים ללא מגבלות.

   משרד עו"ד פלילי

   ניסיון, נחישות, יושרה

   כשבוחרים משרד עורכי דין פלילי חשוב לבחון מיהו עורך הדין שיטפל בפועל בתיק. הסיבה לכך היא שבפירמות הענק התיק עלול להגיע לידיים של עו"ד חסר ניסיון. במשרדי בוטיק הבעיה הזו כמובן לא קיימת. עו"ד בנימין מלכא צבר ניסיון רחב היקף במשרדים מובילים בתחום הפלילי, ומביא לידי ביטוי בכל תיק גם נחישות וכן יושרה מלאה – כך שהוא לוקח על עצמו רק משימות שהוא בטוח שיוכל למלא בהצלחה ולספק ללקוח ייצוג מיטבי.

   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   דילוג לתוכן