זקוקים לייעוץ משפטי? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  עבירות מין

  בנימין מלכא עורך דין מומחה בעבירות מין

  אני כאן לייצג ולהגן על הזכויות שלכם.

  למשרדנו ניסיון רב במתן ליווי וייעוץ משפטי בתחום דיני עבירות מין.

  אנו זמינים עבור לקוחותינו​ 24/7 התקשרו: 050-6398477

  • תקיפה מינית במקום העבודה.
  • תקיפה מינית במהלך שירות צבאי.
  • ביצוע מעשה מגונה.
  • מעשי סדום.
  • גילוי עריות.
  • בעילה בניגוד לחוק.
  • יחסי מין בין מטפל נפשי למטופל.
  • יחסי מין בין כהן דת לאדם שקיבל ממנו ייעוץ או הדרכה.
  • מעשה מגונה בפומבי.
  • אונס.
  • האשמות סרק.
  • בעילה אסורה בהסכמה.

  עורך דין פלילי עבירות מין

  תקיפות מיניות עלולות לא פעם להיות האשמות לא קלות להתמודד עימן, כאשר חלק לא קטן מהתיקים עלול להיות גם בעל פרופיל תקשורתי לא קטן ולגרור נזקים תדמיתיים גדולים במיוחד. על כן במקרים שכאלו אחת הפעולות הראשונות היא כמובן בחירה של עורך דין פלילי עבירות מין, אשר יידע לטפל בהאשמות אלו עוד בתחילת דרכן ויוכל להעניק ייצוג הולם אשר יכלול גם ייצוג תקשורתי, גם ייצגו הולם אל מול בית המשפט וכמובן בהוכחת חפותו של הנאשם בצורה יעילה ואפקטיבית. על כן במקרים שכאלו אחת ההמלצות הוא לא אחר מאשר עו"ד בנימין מלכא, אשר ייצג כבר מעל לעשות תיקים מורכבים ובעלי פרופיל תקשורתי גבוהה בהצלחה רבה.

  איך נבחר עורך דין פלילי עבירות מין

  ראשית כל בחיפוש אחר עורך דין פלילי עבירות מין, חשוב לחפש אחר עורך דין בעל ניסיון במקרים הדומים עימם אנו מגיעים. כך נדע כי עורך הדין אליו פנינו יש ידע וניסיון במקרים כאלו וניתן לסמוך עליו כי הוא יכיר את פסיקות השונות, את העונשים שכבר ניתנו בעבר ואת היכולת להוכיח חפות דרך האשמות שכאלו. שנית כל חשוב בבחירה של משרדים שונים, להכיר את עורך הדין אשר ילווה אותנו לאורך כל ההליך שכן במקרים שונים התיק עלול לעבור בין עורכי הדין במשרד ובסופו של דבר להגיע לפשרות שאינן רלוונטיות אל התיק.

  בחירה אפקטיבית בתיקים מורכבים

  מקרים של תקיפות מיניות עלולים להיות מורכבים לכל המעורבים, על כן שימוש בשירותיו של עורך דין פלילי עבירות מין יכול להיות יעיל ואפקטיבי אך הבחירה בו צריכה להיעשות בהתאם. כך למשל חשוב להכיר את אופי התשלומים של כל הפעולות בהן ניעזר בעורך הדין, בין אם מדובר בשליחת מכתבים, שחרור ממעצר ועוד מגוון של פעולות. כל אלו יעזרו לנו גם לדעת האם השימוש הוא אכן ראוי לכיס שלנו וכיצד ניתן לפרוס את התשלומים בצורה הוגנת. ובכדי לקבל שירות משפטי מעולה ובעל ניסיון רב במקרים כאלו, מומלץ לפנות אל עו"ד בנימין מלכא המתמחה בתיקים פליליים.

  עורך דין פלילי עבירות מין

  אחת מהעבירות הפליליות החמורות ביותר היא עבירת מין. מדובר על פגיעה מינית באדם כלשהו בניגוד לרצונו שעלולה לגרום לו נזקים מהותיים ביותר. חשוב לדעת כי בישראל נפתחים מדי שנה בשנה לא מעט תיקים אשר עוסקים בתחום עבירות מין. יחד עם זאת, על אף שמדובר על עבירה חמורה ביותר, לא כל תיק שנפתח הוא תיק שמגיע לכדי הגשת כתב אישום כנגד הפוגע. לא פעם הקורבן של עבירת מין חש כי לא נעשה אתו צדק. מדובר על תחושות קשות ביותר. אין ספק שכל אדם שנפגע מינית ומעוניין להגיש תלונה, צריך לבחור בשירותיו של עורך דין פלילי עבירות מין. עורך דין מעין זה יסייע הן בתהליך הגשת התלונה ובייצוג במידה ותוגש תביעה.

  עבירות מין- במה מדובר?

  עבירות מין הן למעשה מגוון רחב של עבירות אשר משלבות פגיעות נפשיות ופיזיות ונוגעות למין בקורבן של העבירה. העבירות הללו יכולות לכלול מגע גופני, דיבורים שיש להם אופי מיני, הצגה של מראה מיני לעיני אדם, מעשים מיניים המתבצעים דרך האינטרנט או באמצעות האינטרנט ועוד. עורך דין פלילי עבירות מין, מבין היטב את המורכבות והקושי והמשפטיים והאישיים אשר כרוך בהליכים המדוברים. בין עבירות המין ניתן למצוא: יחסי מין בין מטפל נפשי למטופל, מעשה מגונה בפומבי או שלא בפומבי, אינוס ועוד. החוק למניעת הטרדה מינית גם מונה עוד עבירת מין והיא: עבירת הטרדה מינית. חשוב מאוד לדעת כי תיקי עבירות מין הם תיקים מורכבים ביותר ובכדי לייצג קורבן בעבירת מין, יש לבחור עורך דין פלילי מקצועי ומנוסה בתחום המדובר. כמו כן, בכדי שתביעה בגין עבירת מין תגיע למצב שבה התוקף מורשע, הרי שעורך דין חייב לייצג את הקורבן וככל שמדובר על עורך דין מקצועי ומנוסה יותר בתחום, כך יש סיכוי טוב יותר שהפוגע יורשע.

  כיצד בוחרים עורך דין פלילי עבירות מין?

  אם אתם זקוקים לשירותיו של עורך דין פלילי עבירות מין, חשוב שתבחרו אותו בצורה הטובה ביותר. עליכם לוודא כי מדובר על עורך דין בעל ניסיון רחב היקף וידע מקצועי משמעותי ביותר בתחום העבירות הללו. חשוב לוודא כי יש המלצות רבות ומוניטין בתחום.

  עורך דין הטרדות מיניות

  כל שנה מוגשות לא מעט תלונות על הטרדות מיניות. התלונות מוגשות למשטרה ולעיתים קרובות כלל לא מוגש כתב אישום כלשהו כנגד האדם שמתלוננים עליו וזאת בשל העדר ראיות או בשל ראיות חסרות. יחד עם זאת, אין ספק שכל אדם שהוטרד מינית רוצה לעשות הכל על מנת שהנאשם ישלם על אותה הטרדה ועל כן, אין ספק שעבור תביעות מעין אלה, יש לבחור עורך דין הטרדות מיניות מקצועי ומנוסה אשר יסייע בהגשת התביעה בצורה האידיאלית, שלב אחר שלב. כמובן שגם אדם שמואשם בהטרדה מינית זקוק לייצוג ועל כן, גם במקרה המדובר עורך דין מעין זה הוא איש המקצוע הנדרש.

  הטרדה מינית- מה זה אומר?

  החוק למניעת הטרדה מינית הוא חוק אשר נחקק בשנת 1988, כאשר המטרה שלו היא לאסור הטרדה מינית וזאת בכדי להגן על הכבוד, הפרטיות והחירות של כל אדם וכן בכדי לקדם שוויון. כמו כן, בשנת 2014 הוסיפו תיקון לחוק המדובר אשר אומר כי תחת הגדרת עבירת הטרדה זאת כלול גם הפצה של סרטונים אינטימיים ותמונות אינטימיות. ישנם מגוון מעשים שיכולים להיכלל בהגדרה של הטרדה מינית בין היתר: מעשים מגונים, סחיטה באיומים אדם בכדי שיבצע מעשה בעל אופי מיני, הצעות בעלות אופי מיני שמופנות בצורה גורפת לאדם כלשהו על אף שסירב להן פעם אחר פעם, התמקדות במיניות של אדם בהתייחסויות חוזרות לאחר שהאדם הראה למטריד כי הוא איננו מעוניין בהתייחסות המדוברות, התייחסות מבזה לאדם כזה או אחר בשל הנטייה המינית שלו ועוד. כל מעשה שנעשה והוא בעל אופי של הטרדה מינית, הוא מעשה שניתן להתלונן בגינו על עושה המעשה במשטרה והיא תבחן את הדברים ותחליט האם יש עילה להגשת כתב אישום כנגד אותו אדם שביצע את המעשה. בכדי להגיש תלונה בצורה הטובה ביותר או תביעה בצורה הטובה ביותר, חשוב לבחור עורך דין הטרדות מיניות בצורה הטובה ביותר.

  כיצד בוחרים עורך דין הטרדות מיניות?

  אם אתם תוהים כיצד לבחור עורך דין הטרדות מיניות, הרי שחשוב ביותר לברר איזה עורך דין ידוע כמקצועי ומנוסה בתחום, לאיזה עורך דין יש המלצות רבות וכן לאיזה עורך דין יש מוניטין בכל הנוגע לייצוג בעבירות אלה. חשוב לבחור כאמור את הטוב ביותר בתחום.

  זקוקים לייעוץ משפטי דחוף?

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
   מידע נוסף בנושא

   עורכי דין עבירות מין

   עבירות מין מותירות צלקת קשה בנפש הקורבן, בין אם מדובר באישה ובין אם זהו גבר. בהתאם החוק קובע רף ענישה גבוה על כל הסוגים של עבירות אלה – החל מהטרדה מינית, דרך מעשה מגונה וכלה במעשה סדום ובאינוס. בתי המשפט נוטים להחמיר עם מי שנמצאו אשמים, וגם להתעוררות המודעות לנושא בעקבות תנועת ה-Me Too יש חלק בכך. חשוב להדגיש שעבור עורכי דין, עבירות מין הן סוגיה רגישה במיוחד, ובהתאם השירותים המשפטיים השונים ניתנים מתוך מחשבה מעמיקה גם לפן הנפשי במקביל להתייחסות המקצועית. עו"ד בנימין מלכא הוא מומחה למשפט פלילי עם ניסיון ספציפי בתחום עבירות המין.

   עורכי דין עבירות מין – משרד בנימין מלכא

   עורכי דין עבירות מין – מקסימום רגישות, מקסימום נחישות

   * סוגיית ההסכמה – אחד הדגשים החשובים בתיקי עבירות מין הוא ההסכמה. חשוב להבהיר שבמקרים גם הסכמה למעשה כזה או אחר לא הופכת אותו לחוקי. גיל צעיר, לקות נפשית או שכלית, יחסי מרות וגם שכרות – כל אלה עשויים להפוך את אותה הסכמה לכאורה לחסרת משמעות.

   * עדות כבושה – במשפטים פליליים עדות שלא נמסרה כבר בשלב הראשוני עשויה שלא להתקבל ע"י בית המשפט. גם שינויי גרסה תוך כדי חקירה עשויים לפגום באמינות העדות. יחד עם זאת במשפטים בגין עבירות מין עדויות כבושות או מתפתחות לא נפסלות אוטומטית, וזאת משום שזהו דפוס התנהגות מקובל של קורבנות עבירות אלה.

   * הליך פלילי ו/או אזרחי – עבירות מין עשויות להוביל הן להליך פלילי (שבו המדינה תובעת את העבריין) והן להליך אזרחי (שבו התובעים הם הקורבנות). ההחלטה לאיזה מסלול לפנות מחייבת בקיאות משפטית ושיקול דעת מעמיק.

   ייצוג מקצועי בזמינות מרבית

   כאמור עבור עורכי דין עבירות מין מחייבות התנהלות רגישה וגם נחושה, ובעיקר הבנה של החשיבות העצומה של ייצוג משפטי מקצועי. עו"ד בנימין מלכא מספק שירות זה מתוך תחושת אחריות רבה ובהתאם מקפיד על זמינות מרבית, מענה סבלני ומפורט לכל שאלה וצורך, ליווי צמוד ומחויבות מוחלטת לעשות כל מה שניתן למען לקוחותיו. עו"ד מלכא עבד במשך שנים רבות כשכיר במשרדי עורכי דין מובילים ושם גם צבר ניסיון מגוון לרבות בתחום עבירות המין – ניסיון שבא לידי ביטוי גם בעבודה שלו כיום במשרד העצמאי שהקים.

   שאלות תשובות-כל מה שחשוב לדעת:

   מהו תפקידו של עורך דין פלילי?

   עורך דין פלילי מספק ייצוג משפטי לאנשים העומדים בפני כתב אישום פלילי.
   פועל לבניית הגנה משפטית חזקה, לנהל משא ומתן לעסקות טיעון וייצוג לקוחותיו בבית המשפט.

   מדוע ייצוגו של עורך דין פלילי חשוב ומשמעותי?

   אם אתם עומדים בפני כתב אישום פלילי, חשוב והכרחי להיעזר בשירותיו של עורך דין פלילי.

   עורך דין פלילי מומחה יכול לספק לך את ההכוונה והתמיכה המשפטית הדרושה לך כדי לנווט במערכת המשפט הפלילית, לבנות הגנה חזקה ולהשיג את התוצאה הטובה ביותר עבור התיק שלך.

   כמה עולה עורך דין פלילי?

   העלות של עורך דין פלילי משתנה בהתאם לניסיון, מומחיות ומיקומו.

   רוב עורכי הדין הפליליים עובדים על בסיס שכר טרחה והעלויות הכרוכות בכך יכולות לנוע בין כמה מאות שקלים ועד לעשרות אלפי שקלים. חשוב להכיר את העלויות הכרוכות בכך ואת אפשרויות התשלום הזמינות בעת בחירת עורך דין פלילי.

   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   דילוג לתוכן