זקוקים לייעוץ משפטי? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  השלכות והחומרה-סמים בצבא

  ישנן עבירות אשר באזרחות נחשבות לדי "קלות" וכאשר הן נפגשות בצבא, הן עלולות להיחשב כעבירות מורכבות אשר כוללות התייחסות קשה מצד מערכת המשפט הצבאית. עבירות כמו סמים בצבא, נחשבים עד היום למרות התפיסה הלגאלית באזרחות, לעבירות קשות שיש להתייחס אליהן בחומרה ובמרבית מקרי החקירה מתבצעים תחת יכולות מתקדמות וצווי חיפוש. על כן במקרים שכאלו שימוש בעורך דין בעל היכרות עם המערכת הצבאית ועם היחס לסמים, הינו קריטי שכן הוא עלול להשפיע רבות על סוג העונש שיתקבל, על ההשלכות העתידיות ועוד. לכן אחת ההמלצות בעבור מקרים פליליים בזמן השירות הצבאי, יהיה לא אחר מאשר עו"ד בנימין מלכא, אשר ייצג בהצלחה רבה שורה של תיקים צבאיים.

  מערכת המשפט הצבאית מתייחסת בחומרה רבה למקרים של סמים בצבא, במיוחד כאשר מדובר ביחידות בעלות אופי חיוני במיוחד או יחידות התקפיות. מקרים שכאלו בניגוד למקרים המתקיימים לא פעם באזרחות, יגררו הליכי חקירה שונים, החל מצווי חיפוש בבית החשוד, ביחידה, מעצר ממושך, חקירה של כל חבריו ליחידה או כאלו רלוונטים ועד לצווי האזנה ועוד. התייחסות זו מראה את אפס הסבלנות של צה"ל בנוגע למקרים של סמים, כל זאת יחד עם רישום פלילי שעוד עלול להופיע אצל החשודים במקרה ואכן האשמות יתבררו כנכונות. רישום זה עלול להוות חסם רציני עבור עתיד החיילים, שכן הוא עלול למנוע לימודים כמו פסיכולוגיה, עריכת דין, מנהל תיקי השקעות ועוד מקצועות רבים.

  נקודות קריטיות במקרים כאלו

  חשוב לדעת כי הצבא מתייחס בחומרה לשימוש סמים גם של חיילים בחופשה ולא רק בעת שהותם בבסיס, לכן בעבור מקרים של סמים בצבא חשוב מאוד להיוועץ עם עורך המתמחה בהליכים שכאלו. ראשית על מנת לצמצם את הנזקים שכבר נעשו, בין אם מדובר בחשדות בלבד ובין אם מדובר בהליכי חקירה מתקדמים. שנית כל מקרים שכאלו עלולים להיות מלחיצים עבור משפחת החשודים ובעבור החשוד עצמו, לכן הכרה יעילה של המערכת מצידו של עורך הדין תעזור לא פחות. לכן אחת ההמלצות במקרים כאלו הוא לא אחר מאשר עו"ד בנימין מלכא.

  זקוקים לייעוץ משפטי דחוף?

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
   שאלות תשובות-כל מה שחשוב לדעת:

   מהו תפקידו של עורך דין פלילי?

   עורך דין פלילי מספק ייצוג משפטי לאנשים העומדים בפני כתב אישום פלילי.
   פועל לבניית הגנה משפטית חזקה, לנהל משא ומתן לעסקות טיעון וייצוג לקוחותיו בבית המשפט.

   מדוע ייצוגו של עורך דין פלילי חשוב ומשמעותי?

   אם אתם עומדים בפני כתב אישום פלילי, חשוב והכרחי להיעזר בשירותיו של עורך דין פלילי.

   עורך דין פלילי מומחה יכול לספק לך את ההכוונה והתמיכה המשפטית הדרושה לך כדי לנווט במערכת המשפט הפלילית, לבנות הגנה חזקה ולהשיג את התוצאה הטובה ביותר עבור התיק שלך.

   כמה עולה עורך דין פלילי?

   העלות של עורך דין פלילי משתנה בהתאם לניסיון, מומחיות ומיקומו.

   רוב עורכי הדין הפליליים עובדים על בסיס שכר טרחה והעלויות הכרוכות בכך יכולות לנוע בין כמה מאות שקלים ועד לעשרות אלפי שקלים. חשוב להכיר את העלויות הכרוכות בכך ואת אפשרויות התשלום הזמינות בעת בחירת עורך דין פלילי.

   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   דילוג לתוכן