זקוקים לייעוץ משפטי? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  עורך דין צבאי

  עורך דין צבאי מומחה במשפט צבא

  עו"ד בנימין מלכא מומחה ומייצג משפטית תיקי צבא ובטחון באופן מקצועי מול כל גורמי הצבא: משפט צבאי, משרד הביטחון, צה"ל ועבירות צבאיות.

  רק עורך דין מומחה במשפט צבאי יוכל לסייע לך ברגע הנכון.

  בנימין מלכא עו"ד בעל ניסיון רב, הכשרה מתאימה בתיקים מוכרים ומתוקשרים.

  בעל הכישורים המתאימים ביותר לסייע לך ברגע שאתה באמת צריך מול הצבא!

  עורך דין בנימין מלכא – עורך דין צבאי בתל אביב

  עו״ד בנימין מלכא הוא קצין מילואים בדרגת סרן ובעל אישור לייצג בבתי הדין הצבאיים וגורמי הצבא השונים.

  עו״ד מלכא ייצג משפטית בתיקים מוכרים ומורכבים בתחום הצבאי תקשורת הישראלית ביניהם: פרשת אלאור עזריה מול צה"ל.

  בעל ניסיון עשיר בייצוג חיילים בחובה ואנשי קבע בכל תחומי המשפט הצבאי, בתיקי סמים, אלימות, מין, נשק, תעבורה, היעדרות משירות ועוד.

  עו״ד בנימין מלכא – עורך דין צבאי בתל אביב והמרכז זמין 24/7 להענקת ייעוץ משפטי לפני חקירת מצ״ח. עו״ד מלכא מונה לסגן יו״ר ועדת צבא וביטחון בלשכת עורכי הדין.

  על חיילים וסמים – כתבה מתוך idftweets.co.il

  סגן יושב ראש ועדת צבא וביטחון

  עורך דין בנימין מלכא, עורך דין צבאי מומחה

  מייצג מול כל גורמי הצבא ומתמחה בעבירות צבאיות

  • עריקות / נפקדות.
  • חקירות מצ״ח.
  • מעצר צבאי.
  • רישום פלילי.
  • אנשי קבע.
  • משרד הבטחון.
  • עבירות מין.
  • עבירות סמים.
  • עבירות נשק.
  • פטור לשוהים בחו״ל.
  • עבירות אלימות.
  • פטור משירות מילואים.

  לייעוץ חירום 24/7,

  עו״ד בנימין מלכא 050-6398477

  עורכי דין צבאיים

  שירות בצבא, הן בסדיר והן בקבע ולמעשה גם במילואים, מתאפיין באתגרים רבים – שעלולים לכלול גם סוגיות משפטיות. במקרים אלה חשוב להיעזר באנשי מקצוע מתאימים, כלומר עורכי דין צבאיים. הכוונה היא כמובן לא לעורך דין שמשרת בצה"ל אלא לעורכי דין שתחום המומחיות שלהם הוא הצבא. עורך דין מנוסה עשוי להיות ההבדל בין תסבוכת של ממש לבין פתרון מוצלח, כזה שימנע למשל מאסר ממושך או הדחה בטרם עת מתפקיד שעבדתם קשה מאוד כדי לקבל אותו. עו"ד בנימין מלכא הוא מומחה לדין הצבאי שמספק מגוון רחב של שירותים לחיילים בסדיר, קצינים, נגדים וגם אנשי מילואים.

  עורכי דין צבאיים המלצות

  באילו מקרים מטפלים עורכי דין צבאיים?

  * עבירות סמים – שימוש בסמים במהלך השירות הצבאי, כולל כאלה שבאזרחות מוגדרים כ"סמים קלים", עלול להוביל לענישה קשה. חשוב להדגיש שגם סירוב לעבור בדיקת סמים מוגדר כעבירה על פקודות הצבא והענישה עליה חמורה. רק עו"ד צבאי מנוסה יכול לייצג את החייל בפני הרשויות.

  * הסדרת מעמד בצה"ל – קטגוריה שכוללת בין השאר את הסדרת מעמדם של הישראלים החיים בחו"ל ("בני מהגרים") על-מנת שלא יוגדרו כעריקים, ייעוץ משפטי להליכי שחרור משירות וקבלת פטור, הסדרת המעמד של ספורטאים מצטיינים ועוד.

  * הטרדות מיניות – תופעה בזויה שממקדת אליה תשומת לב ציבורית רבה בשנים האחרונות. בין אם הוטרדת מינית ובין אם הוגשה נגדך תלונה על כך, חשוב להתייעץ עם עורך דין צבאי מנוסה.

  * הליכי הדחה והשעיה – אנשי קבע שעומדים בפני הדחה, השעיה או העברה מתפקיד רשאים לערער על כל בפני רשויות הצבא וגם בבית משפט מחוזי. בכל מקרה כדאי לעשות זאת בעזרת איש מקצוע שזו המומחיות שלו.

  עו"ד צבאיים הטובים ביותר

  היכרות מעמיקה עם הרשויות הרלוונטיות בצה"ל ופתרונות יצירתיים עורכי דין צבאיים נדרשים קודם כל להיכרות מעמיקה עם כל הגופים הרלוונטיים בצה"ל, לרבות הפרקליטות הצבאית ובתי הדין הצבאיים. איכות נוספת היא היכולת לחשוב מחוץ לקופסא ולמצוא פתרונות יצירתיים גם למצבים שנראים אבודים – דווקא מול גוף נוקשה מטבעו כמו הצבא. עו"ד בנימין מלכא אמון על מציאת פתרונות כאלה ועל מתן שירות שמתאפיין ביושרה מוחלטת, מחויבות מלאה וזמינות גבוהה, כל זאת על בסיס בקיאות מקצועית שנבנתה במשך קריירה ארוכה.

  זקוקים לייעוץ משפטי דחוף?

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
   מידע נוסף בנושא

   עו"ד צבאי

   שירות בצה"ל הוא אחד מאבני הדרך המשמעותיות ביותר בחייהם של צעירים וצעירות רבים במדינת ישראל. מצד שני, למרות שהשירות מוגדר כחובה, ישנם גם לא מעטים אשר לא מתגייסים מסיבות כאלה ואחרות. בנוסף ישנם מי שמתגייסים אולם במקביל מפתחים קריירה ובפרט בענפי הספורט השונים ולכן זקוקים להקלות והתאמות בשירות. בכל המקרים האלה, ואחרים, עו"ד צבאי – כלומר עורך דין בעל היכרות מעמיקה עם חוק השיפוט הצבאי ועם הגופים השונים בצה"ל שאמונים על אכיפת החוק, עשוי לסייע למלש"בים להשיג את מבוקשם. עו"ד בנימין מלכא כבר צבר ניסיון יקר ערך בייצוג מועמדים לשירות ביטחון, ורשם הצלחות רבות.

   עו"ד צבאי מומלץ

   איך עו"ד צבאי מסייע למלש"בים?

   * הסדרת מעמד – בנים לישראלים שלא חיים בארץ, נדרשים בחלק מהמקרים להסדיר את הפטור מהשירות, ולא – יוכרזו כעריקים (ולכן עלולים להיעצר אם יגיעו לביקור מולדת). עורך דין צבאי אמון על הסדרת המעמד והשגת הפטור.

   * ספורטאי פעיל / מצטיין / עילוי – ספורטאי שמבקש לשרת בצה"ל ובמקביל לטפח את הקריירה יכול להיעזר בעורך דין צבאי כדי לקבל את המעמד שמספק התאמות והקלות.

   * פטור מטעמי מצפון / נסיבות כלכליות – מלשב"ים שמבקשים שלא לשרת בצבא – למשל בגלל מצוקה כלכלית קשה במשפחה כך שהם נדרשים לתרום לפרנסתה, או מטעמי מצפון – עלולים לקבל תשובה שלילית. עורך דין מיומן יסייע להתמודד עם הקשיחות הצה"לית המובנית.

   * גיוס בני נוער עם רישום פלילי – כשלמלש"ב ישנו רישום פלילי, הצבא לא תמיד מגייס אותו. צעירים שמבקשים לעלות על מסלול חיים נורמטיבי יותר ולתרום למדינה יכולים להיעזר בעורך דין כדי לשכנע את צה"ל כן לגייס אותם.

   משרד עו"ד צבאי

   היכרות מעמיקה עם חוק השיפוט הצבאי ועם המערכת עו"ד צבאי מסייע בכל המקרים הנ"ל על בסיס היכרות מעמיקה הן עם חוק השיפוט הצבאי על שלל סעיפיו והן עם המערכת עצמה. זהו גם בסיס ההצלחות של עו"ד בנימין מלכא, שבנוסף מביא לידי ביטוי בכל תיק נחישות, גמישות ומחויבות אמיתית ללקוחותיו. מומלץ לפנות אל עו"ד מלכא בשלב מוקדם ככל האפשר, כך שההתנהלות מול רשויות הצבא תהיה אופטימלית.

   עורך דין לענייני צבא

   השירות בצה"ל – גם בסדיר וגם בקבע, ובמידה מסוימת גם במילואים – עלול להוביל לקונפליקטים שונים עם רשויות הצבא ואף להעמדה לדין. החוק הצבאי הנוקשה והמערכת הצבאית הנוקשה אף היא, מטים במקרים רבים את כף המאזניים לרעת החייל או החיילת, וכדי לאזן את התמונה נדרש סיוע מקצועי של עורך דין לענייני צבא, כלומר עו"ד שכבר צבר ניסיון בתחום ספציפי זה. לעו"ד בנימין מלכא בקיאות של ממש במשפט הצבאי, ובהתאם יכולת מוכחת לסייע ללקוחותיו.

   איך לבחור עורך דין לענייני צבא?

   עורך דין לענייני צבא מסייע ללקוחותיו בדרכים הבאות:

   * הסדרת המעמד – סיוע בקבלת פטור משירות או דחייה, הסדרת המעמד של ילדי ישראלים שחיים בחו"ל כך שלא ייחשבו עריקים, סיוע לספורטאים מצטיינים כך שיוכלו לקבל הכרה ע"י שלטונות הצבא ותנאים מתאימים לאימונים ועוד.

   * מניעת הדחה או העברה מתפקיד – סיוע לאנשי קבע שעומדים בפני הליך הדחה או השעיה או לחילופין העברה מתפקיד שמן הסתם השקיעו מאמצים רבים כדי להגיע אליו.

   * ייעוץ לקראת חקירות מצ"ח – חקירה בגין עבירה תוך כדי השירות הצבאי, בסדיר, בקבע או במילואים, עלולה להיות חוויה מלחיצה מאוד וגם להוביל לכתב אישום חמור, ובפרט במקרים של עבירות סמים או עבירות נשק. זכותו של כל אדם להתייעץ עם עורך דין, ורצוי כמובן שיהיה זה עו"ד עם ניסיון רב בתחומי המשפט הצבאי.

   * הגשת תביעה במקרה של הטרדה מינית – חייל או חיילת שהוטרדו מינית יכולים להיעזר בעו"ד מנוסה כדי למצות את זכויותיהם. במקרים אלה הדגש החשוב ביותר בשירות הוא דיסקרטיות מוחלטת.

   מידע נוסף

   נחישות, גמישות ומחויבות מוחלטת עורך דין לענייני צבא נדרש להתנהל מצד אחד בנחישות ומצד שני גם בגמישות, כדי להגיע בכל מקרה לפתרון המיטבי עבור הלקוח או הלקוחה. דגש נוסף הוא זמינות גבוהה, ובפרט כשמדובר על חקירות מצ"ח או על תיקים רגישים. מחויבות מלאה היא עוד מפתח לשירות מיטבי. עם עו"ד בנימין מלכא תוכלו לסמן V על כל המרכיבים הנ"ל ולזכות בליווי משפטי צמוד, מחויב ואיכותי – וכך להתמודד בהצלחה עם המצב המורכב.

   שאלות תשובות-כל מה שחשוב לדעת:

   מהו תפקידו של עורך דין פלילי?

   עורך דין פלילי מספק ייצוג משפטי לאנשים העומדים בפני כתב אישום פלילי.
   פועל לבניית הגנה משפטית חזקה, לנהל משא ומתן לעסקות טיעון וייצוג לקוחותיו בבית המשפט.

   מדוע ייצוגו של עורך דין פלילי חשוב ומשמעותי?

   אם אתם עומדים בפני כתב אישום פלילי, חשוב והכרחי להיעזר בשירותיו של עורך דין פלילי.

   עורך דין פלילי מומחה יכול לספק לך את ההכוונה והתמיכה המשפטית הדרושה לך כדי לנווט במערכת המשפט הפלילית, לבנות הגנה חזקה ולהשיג את התוצאה הטובה ביותר עבור התיק שלך.

   כמה עולה עורך דין פלילי?

   העלות של עורך דין פלילי משתנה בהתאם לניסיון, מומחיות ומיקומו.

   רוב עורכי הדין הפליליים עובדים על בסיס שכר טרחה והעלויות הכרוכות בכך יכולות לנוע בין כמה מאות שקלים ועד לעשרות אלפי שקלים. חשוב להכיר את העלויות הכרוכות בכך ואת אפשרויות התשלום הזמינות בעת בחירת עורך דין פלילי.

   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   דילוג לתוכן