זקוקים לייעוץ משפטי?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  עו"ד צבאי

  שירות בצה"ל הוא אחד מאבני הדרך המשמעותיות ביותר בחייהם של צעירים וצעירות רבים במדינת ישראל. מצד שני, למרות שהשירות מוגדר כחובה, ישנם גם לא מעטים אשר לא מתגייסים מסיבות כאלה ואחרות. בנוסף ישנם מי שמתגייסים אולם במקביל מפתחים קריירה ובפרט בענפי הספורט השונים ולכן זקוקים להקלות והתאמות בשירות. בכל המקרים האלה, ואחרים, עו"ד צבאי – כלומר עורך דין בעל היכרות מעמיקה עם חוק השיפוט הצבאי ועם הגופים השונים בצה"ל שאמונים על אכיפת החוק, עשוי לסייע למלש"בים להשיג את מבוקשם. עו"ד בנימין מלכא כבר צבר ניסיון יקר ערך בייצוג מועמדים לשירות ביטחון, ורשם הצלחות רבות.

  עו"ד צבאי מומלץ

  איך עו"ד צבאי מסייע למלש"בים?

  * הסדרת מעמד – בנים לישראלים שלא חיים בארץ, נדרשים בחלק מהמקרים להסדיר את הפטור מהשירות, ולא – יוכרזו כעריקים (ולכן עלולים להיעצר אם יגיעו לביקור מולדת). עורך דין צבאי אמון על הסדרת המעמד והשגת הפטור.

  * ספורטאי פעיל / מצטיין / עילוי – ספורטאי שמבקש לשרת בצה"ל ובמקביל לטפח את הקריירה יכול להיעזר בעורך דין צבאי כדי לקבל את המעמד שמספק התאמות והקלות.

  * פטור מטעמי מצפון / נסיבות כלכליות – מלשב"ים שמבקשים שלא לשרת בצבא – למשל בגלל מצוקה כלכלית קשה במשפחה כך שהם נדרשים לתרום לפרנסתה, או מטעמי מצפון – עלולים לקבל תשובה שלילית. עורך דין מיומן יסייע להתמודד עם הקשיחות הצה"לית המובנית.

  * גיוס בני נוער עם רישום פלילי – כשלמלש"ב ישנו רישום פלילי, הצבא לא תמיד מגייס אותו. צעירים שמבקשים לעלות על מסלול חיים נורמטיבי יותר ולתרום למדינה יכולים להיעזר בעורך דין כדי לשכנע את צה"ל כן לגייס אותם.

  משרד עו"ד צבאי

  היכרות מעמיקה עם חוק השיפוט הצבאי ועם המערכת עו"ד צבאי מסייע בכל המקרים הנ"ל על בסיס היכרות מעמיקה הן עם חוק השיפוט הצבאי על שלל סעיפיו והן עם המערכת עצמה. זהו גם בסיס ההצלחות של עו"ד בנימין מלכא, שבנוסף מביא לידי ביטוי בכל תיק נחישות, גמישות ומחויבות אמיתית ללקוחותיו. מומלץ לפנות אל עו"ד מלכא בשלב מוקדם ככל האפשר, כך שההתנהלות מול רשויות הצבא תהיה אופטימלית.

   

   

  עורך דין לענייני צבא

  השירות בצה"ל – גם בסדיר וגם בקבע, ובמידה מסוימת גם במילואים – עלול להוביל לקונפליקטים שונים עם רשויות הצבא ואף להעמדה לדין. החוק הצבאי הנוקשה והמערכת הצבאית הנוקשה אף היא, מטים במקרים רבים את כף המאזניים לרעת החייל או החיילת, וכדי לאזן את התמונה נדרש סיוע מקצועי של עורך דין לענייני צבא, כלומר עו"ד שכבר צבר ניסיון בתחום ספציפי זה. לעו"ד בנימין מלכא בקיאות של ממש במשפט הצבאי, ובהתאם יכולת מוכחת לסייע ללקוחותיו.

  איך לבחור עורך דין לענייני צבא ?

  עורך דין לענייני צבא מסייע ללקוחותיו בדרכים הבאות:

  * הסדרת המעמד – סיוע בקבלת פטור משירות או דחייה, הסדרת המעמד של ילדי ישראלים שחיים בחו"ל כך שלא ייחשבו עריקים, סיוע לספורטאים מצטיינים כך שיוכלו לקבל הכרה ע"י שלטונות הצבא ותנאים מתאימים לאימונים ועוד.

  * מניעת הדחה או העברה מתפקיד – סיוע לאנשי קבע שעומדים בפני הליך הדחה או השעיה או לחילופין העברה מתפקיד שמן הסתם השקיעו מאמצים רבים כדי להגיע אליו.

  * ייעוץ לקראת חקירות מצ"ח – חקירה בגין עבירה תוך כדי השירות הצבאי, בסדיר, בקבע או במילואים, עלולה להיות חוויה מלחיצה מאוד וגם להוביל לכתב אישום חמור, ובפרט במקרים של עבירות סמים או עבירות נשק. זכותו של כל אדם להתייעץ עם עורך דין, ורצוי כמובן שיהיה זה עו"ד עם ניסיון רב בתחומי המשפט הצבאי.

  * הגשת תביעה במקרה של הטרדה מינית – חייל או חיילת שהוטרדו מינית יכולים להיעזר בעו"ד מנוסה כדי למצות את זכויותיהם. במקרים אלה הדגש החשוב ביותר בשירות הוא דיסקרטיות מוחלטת.

  עו"ד לענייני צבא

  נחישות, גמישות ומחויבות מוחלטת עורך דין לענייני צבא נדרש להתנהל מצד אחד בנחישות ומצד שני גם בגמישות, כדי להגיע בכל מקרה לפתרון המיטבי עבור הלקוח או הלקוחה. דגש נוסף הוא זמינות גבוהה, ובפרט כשמדובר על חקירות מצ"ח או על תיקים רגישים. מחויבות מלאה היא עוד מפתח לשירות מיטבי. עם עו"ד בנימין מלכא תוכלו לסמן V על כל המרכיבים הנ"ל ולזכות בליווי משפטי צמוד, מחויב ואיכותי – וכך להתמודד בהצלחה עם המצב המורכב.

   

  עורכי דין צבאיים

  שירות בצבא, הן בסדיר והן בקבע ולמעשה גם במילואים, מתאפיין באתגרים רבים – שעלולים לכלול גם סוגיות משפטיות. במקרים אלה חשוב להיעזר באנשי מקצוע מתאימים, כלומר עורכי דין צבאיים. הכוונה היא כמובן לא לעורך דין שמשרת בצה"ל אלא לעורכי דין שתחום המומחיות שלהם הוא הצבא. עורך דין מנוסה עשוי להיות ההבדל בין תסבוכת של ממש לבין פתרון מוצלח, כזה שימנע למשל מאסר ממושך או הדחה בטרם עת מתפקיד שעבדתם קשה מאוד כדי לקבל אותו. עו"ד בנימין מלכא הוא מומחה לדין הצבאי שמספק מגוון רחב של שירותים לחיילים בסדיר, קצינים, נגדים וגם אנשי מילואים.

  עו"ד צבאיים

  באילו מקרים מטפלים עורכי דין צבאיים?

  * עבירות סמים – שימוש בסמים במהלך השירות הצבאי, כולל כאלה שבאזרחות מוגדרים כ"סמים קלים", עלול להוביל לענישה קשה. חשוב להדגיש שגם סירוב לעבור בדיקת סמים מוגדר כעבירה על פקודות הצבא והענישה עליה חמורה. רק עו"ד צבאי מנוסה יכול לייצג את החייל בפני הרשויות.

  * הסדרת מעמד בצה"ל – קטגוריה שכוללת בין השאר את הסדרת מעמדם של הישראלים החיים בחו"ל ("בני מהגרים") על-מנת שלא יוגדרו כעריקים, ייעוץ משפטי להליכי שחרור משירות וקבלת פטור, הסדרת המעמד של ספורטאים מצטיינים ועוד.

  * הטרדות מיניות – תופעה בזויה שממקדת אליה תשומת לב ציבורית רבה בשנים האחרונות. בין אם הוטרדת מינית ובין אם הוגשה נגדך תלונה על כך, חשוב להתייעץ עם עורך דין צבאי מנוסה.

  * הליכי הדחה והשעיה – אנשי קבע שעומדים בפני הדחה, השעיה או העברה מתפקיד רשאים לערער על כל בפני רשויות הצבא וגם בבית משפט מחוזי. בכל מקרה כדאי לעשות זאת בעזרת איש מקצוע שזו המומחיות שלו.

  עו"ד צבאיים הטובים ביותר

  היכרות מעמיקה עם הרשויות הרלוונטיות בצה"ל ופתרונות יצירתיים עורכי דין צבאיים נדרשים קודם כל להיכרות מעמיקה עם כל הגופים הרלוונטיים בצה"ל, לרבות הפרקליטות הצבאית ובתי הדין הצבאיים. איכות נוספת היא היכולת לחשוב מחוץ לקופסא ולמצוא פתרונות יצירתיים גם למצבים שנראים אבודים – דווקא מול גוף נוקשה מטבעו כמו הצבא. עו"ד בנימין מלכא אמון על מציאת פתרונות כאלה ועל מתן שירות שמתאפיין ביושרה מוחלטת, מחויבות מלאה וזמינות גבוהה, כל זאת על בסיס בקיאות מקצועית שנבנתה במשך קריירה ארוכה.

  זקוקים לייעוץ משפטי דחוף?

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
   עורך דין פלילי מוביל

   עורך דין פלילי הוא איש מקצוע שמוטלת עליו אחריות עצומה: ייצוג לא מיטבי של לקוח, עלול להוביל למאסר ואפילו ממושך ובאופן כללי לענישה קשה. אחריות זו מחייבת את עורכי הדין הפליליים לעשות את כל מה שביכולתם כדי לחלץ את לקוחותיהם מהמצב המורכב שאליו נקלעו ולהוביל לזיכוי או לכל הפחות לעונש קל ככל האפשר. ישנן מספר דרכי פעולה שבהן עורך דין פלילי מוביל לתוצאה אופטימלית, ובאופן טבעי כדאי לבחור איש מקצוע מיומן שמכיר את כולן. עו"ד בנימין מלכא הוא עו"ד פלילי ותיק שכבר עזר לאנשים רבים כולל בתיקים פליליים חמורים.

   עו"ד פלילי מוביל

   איך עורך דין פלילי מוביל לתוצאה אופטימלית מבחינת הלקוח?

   * איתור ליקויים בדרך השגת הראיות – בארה"ב נהוגה הלכת "פרי העץ המורעל", לפיה ראיות שהושגו באופן פסול נפסלות אוטומטית. בארץ החוק משאיר לשופטים חופש פעולה ולכן יש חשיבות גם לאיתור הליקויים וגם לדרך שבה מוצגת ההתנהלות הלא תקינה של המשטרה או הפרקליטות.

   * יצירת ספק – הרשעה במשפט פלילי מתרחשת רק כשהשופטים משתכנעים מעל לכל צל של ספק שהאדם שהוגש נגדו כתב אישום אכן אשם. עו"ד שמצליח לזרוע ספק, ואפילו קל, מספק ללקוח שלו חבל הצלה של ממש.

   * עסקת טיעון – ישנם מצבים שבהם האופציה הטובה ביותר מבחינת הנאשם היא עסקת טיעון. במקרים אלה עו"ד פלילי בעל יושרה יבהיר זאת ללקוח ויפעל באופן מושכל על-מנת לייצר את העסקה המיטבית.

   * הצגת נסיבות מקלות – במקרים שבהם האשמה לא מוטלת בספק, הדרך הנכונה להתנהל היא להציג נסיבות מקלות ועדויות אופי שיובילו לענישה קלה ככל האפשר.

   משרד עו"ד פלילי מוביל

   עורך דין פלילי מוביל עם יושרה מרבית וניסיון יקר ערך, כל הדרכים שבהם עורך דין פלילי מוביל לתוצאה אופטימלית עבור הלקוח בהתאם לנסיבות מבוססות על ניסיון, התעמקות בתיק ומחויבות מוחלטת שבאה לידי ביטוי בהשקעת כל הזמן הדרוש. עו"ד בנימין מלכא צבר ניסיון מגוון ועשיר בפירמות מהגדולות בארץ, ולאחר היציאה לדרך עצמאי הוא מביא לידי ביטוי את היכולות המקצועיות וכן יושרה, נחישות ויצירתיות בטיפול בכל מקרה ומקרה. השירות של עו"ד מלכא ניתן בכל תחומי המשפט הפלילי.

   עו"ד פלילי עם ותק

   איך עורך דין פלילי מוביל לתוצאה אופטימלית מבחינת הלקוח?

   * איתור ליקויים בדרך השגת הראיות – בארה"ב נהוגה הלכת "פרי העץ המורעל", לפיה ראיות שהושגו באופן פסול נפסלות אוטומטית. בארץ החוק משאיר לשופטים חופש פעולה ולכן יש חשיבות גם לאיתור הליקויים וגם לדרך שבה מוצגת ההתנהלות הלא תקינה של המשטרה או הפרקליטות.

   * יצירת ספק – הרשעה במשפט פלילי מתרחשת רק כשהשופטים משתכנעים מעל לכל צל של ספק שהאדם שהוגש נגדו כתב אישום אכן אשם. עו"ד שמצליח לזרוע ספק, ואפילו קל, מספק ללקוח שלו חבל הצלה של ממש.

   * עסקת טיעון – ישנם מצבים שבהם האופציה הטובה ביותר מבחינת הנאשם היא עסקת טיעון. במקרים אלה עו"ד פלילי בעל יושרה יבהיר זאת ללקוח ויפעל באופן מושכל על-מנת לייצר את העסקה המיטבית.

   * הצגת נסיבות מקלות – במקרים שבהם האשמה לא מוטלת בספק, הדרך הנכונה להתנהל היא להציג נסיבות מקלות ועדויות אופי שיובילו לענישה קלה ככל האפשר.

   עורך דין פלילי

    הוא איש מקצוע שמוטלת עליו אחריות עצומה: ייצוג לא מיטבי של לקוח, עלול להוביל למאסר ואפילו ממושך ובאופן כללי לענישה קשה. אחריות זו מחייבת את עורכי הדין הפליליים לעשות את כל מה שביכולתם כדי לחלץ את לקוחותיהם מהמצב המורכב שאליו נקלעו ולהוביל לזיכוי או לכל הפחות לעונש קל ככל האפשר. ישנן מספר דרכי פעולה שבהן עורך דין פלילי מוביל לתוצאה אופטימלית, ובאופן טבעי כדאי לבחור איש מקצוע מיומן שמכיר את כולן. עו"ד בנימין מלכא הוא עו"ד פלילי ותיק שכבר עזר לאנשים רבים כולל בתיקים פליליים חמורים.

    

   עורך דין פלילי מומלץ

   פתיחת תיק פלילי היא אירוע דרמטי שאי אפשר להמעיט בחשיבותו. ראשית, התובעת בתיקים הפליליים היא כידוע המדינה, כך שהאזרח שנתבע מוצא את עצמו מול כוחות חזקים מאוד. שנית, משפטים פליליים שמסתיימים בהרשעה עלולים להוביל לגזר דין שכולל כלא ואפילו לשנים רבות, וזהו כמובן העונש החמור ביותר שאדם כזה או אחר עלול לספוג. בחלק לא מבוטל מהמקרים ייתכן מעצר עוד בטרם המשפט וגם זו חוויה מפוקפקת מאוד. בהתאם כדאי לכל מי שנפתח כנגדו הליך פלילי למצוא עורך דין פלילי מומלץ. עו"ד בנימין מלכא הוא מומחה למשפט פלילי שכבר ייצג בהצלחה חשודים ונאשמים בתיקים מורכבים במיוחד וסייע להם להיחלץ מהאישום באופן מיטבי.

   איך לבחור עורך דין פלילי מומלץ ?

   * ניסיון – בתחום המשפט הפלילי אין תחליף לניסיון רחב היקף, רצוי בנושא הספציפי שרלוונטי אליכם (עבירות מיסים, סמים, אלימות וכו').

   * יושרה – עו"ד פלילי רציני לא ימהר להבטיח לכם "זיכוי ודאי" או "ביטול כתב אישום". סיבה אחת לכך היא שהליכים פליליים מושפעים משורה ארוכה של פרמטרים, שלא על כולם יש לעורך הדין שליטה. סיבה שנייה היא שנדרשת התעמקות של ממש בתיק וקריאה דקדקנית של מידע רב כדי להבין מהו מצבו המשפטי של האדם ומהי המטרה הנכונה בניהול התיק.

   * מחויבות – פירמות עורכי דין גדולות מעסיקות נשות ואנשי מקצוע מיומנים ומנוסים. למי שבוחר פירמה כזו מומלץ בחום לוודא את זהות עורך הדין שיטפל בתיק שלו ספציפית, ולא להסתפק בהבטחות כלליות. אם מי שמופקד על המקרה הוא עו"ד מתחיל, מן הסתם אין יתרון לכך שמדובר בפירמה גדולה.

   עו"ד פלילי מומלץ

   בקיאות מקצועית, נחישות וגמישות מחשבתית מרכיב חיוני נוסף של עורך דין פלילי מומלץ באמת הוא האישיות. רק אדם נחוש מאוד מצד אחד ומצד שני כזה מתנהל בגמישות בהתאם לזהות הגורמים שניצבים מולו – הפרקליטות והשופטים – יכול להבטיח לכל לקוח ולקוחה את הייצוג המיטבי, וגם לקיים את ההבטחה. עו"ד בנימין מלכא מתאפיין במבנה האישיות הנ"ל וכן בבקיאות מקצועית רחבת היקף בתחום המשפט הפלילי. לאחר עבודה רבת שנים כשכיר במשרדי עורכי הדין הבולטים בארץ, וייצוג מוצלח של בני אדם רבים, הוא מספק רמת שירות גבוהה מכל הבחינות גם במשרד העצמאי – ובהתאם התוצאות.

   עורכי דין פליליים מובילים

   כל אדם שמסתבך בפלילים – בעבירות מרמה, גניבה, אלימות, סמים ועוד – שואף מן הסתם לקבל את הייצוג המשפטי הטוב ביותר האפשרי. אם מוגש נגדו כתב אישום, ובפרט כזה שעלול להוביל גם למאסר בפועל, הצורך בליווי של עו"ד פלילי מנוסה ובקיא כבר הופך לחובה של ממש. רק עורכי דין פליליים מובילים, יודעים לספק לכל לקוח את הייצוג המיטבי עבורו כך שבמידת האפשר הוא יזוכה, וכשאין לכך היתכנות העונש יהיה קל ככל האפשר. תחום המומחיות של עו"ד בנימין מלכא הוא המשפט הפלילי על כל ענפיו, ובצירוף המחויבות המוחלטת שלו לכל לקוח, התוצאה היא ייצוג איכותי.

   משרד עו"ד פליליים מוביל

   מה מאפיין עורכי דין פליליים מובילים? 

   * ניסיון – היכרות עם החוק היא כמובן חשובה מאוד, אבל אין תחליף להופעות בבתי משפט מול שופטים שונים, התנהלות מול כל גורמי המקצוע בפרקליטות והתעמקות בתיקים "אמיתיים" בזמן אמת.

   * נחישות – גם במקרים שנראים לכאורה אבודים.

   * ויתור מוחלט על האגו – עו"ד פלילי מוביל, עושה הכל למען הלקוחות שלו ולא למען המוניטין שלו עצמו. זהו הבסיס לבחינת כל פעולה ופעולה.

   * יושרה מלאה – עורך דין פלילי שמצהיר עוד לפני שלמד את התיק כי הוא מסוגל להוביל לזיכוי מלא הוא איש מקצוע לא רציני. למעשה גם אחרי שלומדים את כל הפרטים ומגבשים תוכנית פעולה, חשוב לקחת בחשבון את העובדה שיש גם פרמטרים שאינם בשליטת עורך הדין של הנאשם. בהתאם מי שניחן ביושרה מלאה לא מפזר הבטחות שווא.

   משרד עורכי דין פלילים מוביל

   מציאת דרך הפעולה הטובה ביותר ומימושה באופן מקצועי באופן כללי ניתן לומר לגבי עורכי דין פליליים מובילים, שהם יודעים למצוא בכל תיק את דרך הפעולה המיטבית, וגם לממש אותה במדויק. עוד כדאי לדעת שהמקום הנכון לחפש בו עורכי דין מצטיינים הוא לאו דווקא הפירמות הגדולות – וזאת משום שבמשרדי הענק הלקוח לא תמיד יכול לדעת מי מטפל בתיק בפועל. עורך דין עצמאי לעומת זאת, יבצע בעצמו את כל מה שדרוש כדי לסייע לאדם שנאשם בפלילים להתמודד עם המצב המורכב. עו"ד בנימין מלכא צבר ניסיון רחב היקף כשכיר במשרדים מהמובילים בארץ, וכעת הוא מיישם את הניסיון ואת היכולות המקצועיות עבור הלקוחות במשרד העצמאי שהקים.

   משרד עורכי דין פלילי

   המשפט הפלילי הוא אחד הענפים העיקריים בעולם המשפטים. נכללות בו כל העבירות שמחבלות במרקם החברתי ובסדר הציבורי, כשגם כשמי שנפגע מהעבירה הוא אזרח פרטי התובעת היא המדינה. הענישה בתחום המשפט הפלילי עלולה להיות חמורה יותר בהשוואה לענישה בתחום האזרחי, לרבות מאסר ממושך. גם העובדה שמול הנאשם ניצבת המדינה עלולה להטות לרעתו את כף המאזניים – וכדי לאזן את ההליך המשפטי חשוב לבחור נכון משרד עורכי דין פלילי. משרד עו"ד בנימין מלכא מצטיין במתן שירותים משפטיים בתחום הפלילי, על בסיס בקיאות מקצועית ויושרה מוחלטת.

   משרד עורכי דין פלילי מומלץ

   התחומים העיקריים שבהם מטפל משרד עורכי דין פלילי

   * עבירות אלימות – קשת רחבה מאוד של עבירות שהמכנה המשותף להן הוא פגיעה בגופו של אדם אחר. ישנן עבירות שנחשבות לחמורות במיוחד, החל מהמתה בקלות דעת ועד לרצח בכוונה תחילה, וגם עבירות חמורות פחות כמו תקיפה, אם כי ישנן גם תקיפות בנסיבות מחמירות שהענישה עליהן בהתאם. גם אלימות במשפחה נכללת בקטגוריה זו.

   * עבירות סמים – גם בעידן ליברלי וכשמחוקקים רבים מדברים על לגליזציה, חשוב לדעת כי פקודת הסמים מסמיכה את בתי המשפט לפסוק עד 3 שנות מאסר על שימוש והחזקה בסם מסוכן, ועד 20 שנות מאסר על הכנת סמים מסוכנים, יבוא או מסחר בהם.

   * קבלת דבר במרמה – עבירה שהאכיפה כנגדה הפכה משמעותית בשנים האחרונות, וכמו כן ישנה עלייה ברף הענישה.

   * מעצרים – בתחום זה האתגר העיקרי של עו"ד פלילי במשרד עורכי דין פלילי, הוא לקצר ככל האפשר את תקופת המעצר ובמידת האפשר גם לבטל אותה כליל.

   * מחיקת רישום פלילי – הליך משפטי שמטרתו לסייע לאדם שהורשע בעבירה כזו או אחרת להשתקם ולנהל חיים נורמטיביים ללא מגבלות.

   משרד עו"ד פלילי

   ניסיון, נחישות, יושרה

   כשבוחרים משרד עורכי דין פלילי חשוב לבחון מיהו עורך הדין שיטפל בפועל בתיק. הסיבה לכך היא שבפירמות הענק התיק עלול להגיע לידיים של עו"ד חסר ניסיון. במשרדי בוטיק הבעיה הזו כמובן לא קיימת. עו"ד בנימין מלכא צבר ניסיון רחב היקף במשרדים מובילים בתחום הפלילי, ומביא לידי ביטוי בכל תיק גם נחישות וכן יושרה מלאה – כך שהוא לוקח על עצמו רק משימות שהוא בטוח שיוכל למלא בהצלחה ולספק ללקוח ייצוג מיטבי.

   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   דילוג לתוכן