זקוקים לייעוץ משפטי? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  עורך דין לענייני צבא-מקרים שכיחים במיוחד

  מקרים שונים במהלך השירות הצבאי עלולים להוביל לא פעם לכדי כתבי אישום או חשדות שונות, כאשר מקרים אלו עלולים להתבסס על שימוש לא נכון בנשק, הטרדות מיניות ובחלק לא קטן מהמקרים גם עריקות מגיוס ועוד. חשדות אלו בחלקן עלולות להתלוות אל חייהם של החיילים גם בשירות האזרחי, לכן התמודדות מול האשמות אלו צריכה להיעשות בצורה מקצועית ומנוסה ובראש ובראשונה תדרוש פנייה אל עורך דין לענייני צבא. בכך ייעשה הצעד הראשון של החשודים בקבלת ייצוג הולם אל מול מערכות המשפט הצבאיות, לכן אחת ההמלצות תהיה לא אחר מאשר עו"ד בנימין מלכא אשר ייצג לא מעט תיקים צבאיים מורכבים ומתוקשרים.

  אי אפשר להתעלם מחשיבותו של עורך דין לענייני צבא במקרים כמו מציאת סמים במהלך השירות הסדיר או מקרים של עריקות ממושכת מהשירות. מקרים שכאלו עלולים בחלק מהפעמים להוביל לכדי מגוון השלכות גם בחיי האזרחות של החיילים, כאשר עריקות מהצבא עלולה להוות רישום פלילי למשך שבעים ואחת שנים בתיקו של המואשם. עם זאת מקרי סמים בצבא עלולים להוביל לכדי רישום פלילי אשר יימנע מהחיילים את עיסוקם העתידי, בין אם ברצון להיות עורכי דין או פסיכולוגים ובין אם יבקשו להיות עובדי מדינה או מהנדסים. לכן התנהלות גם בתיקי סמים תדרוש התערבות של עורך דין צבאי, אשר מכיר את הנהלים אל מול המשטרה הצבאית החוקרת ויידע לייצג נאמנה את החשודים.

  לא רק מקרי קיצון

  השימוש בשירותיו של עורך דין לענייני צבא איננו רק למקרים כל כך קיצוניים כמו שהזכרנו מעל, אלא במקרים של תביעות למילוי זכויותיהם האישיות של החיילים, בין אם מדובר במקרים בהם לא ניתן טיפול רפואי תואם ובין אם מדובר בחוסר מקום סביר להלנה עבור החיילים. מקרים אלו ידרשו עורך דין משופשף ומאורע בתחום המשפט הצבאי, אשר יוכל למצות את זכויות החיילים בצורה יעילה ולייצגם בצורה יעילה ואפקטיבית. ובמקרים שכאלו מומלץ לפנות אל עו"ד בנימין מלכא, אשר ייצג בהצלחה עשרות מקרים צבאיים שונים.

  זקוקים לייעוץ משפטי דחוף?

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
   שאלות תשובות-כל מה שחשוב לדעת:

   מהו תפקידו של עורך דין פלילי?

   עורך דין פלילי מספק ייצוג משפטי לאנשים העומדים בפני כתב אישום פלילי.
   פועל לבניית הגנה משפטית חזקה, לנהל משא ומתן לעסקות טיעון וייצוג לקוחותיו בבית המשפט.

   מדוע ייצוגו של עורך דין פלילי חשוב ומשמעותי?

   אם אתם עומדים בפני כתב אישום פלילי, חשוב והכרחי להיעזר בשירותיו של עורך דין פלילי.

   עורך דין פלילי מומחה יכול לספק לך את ההכוונה והתמיכה המשפטית הדרושה לך כדי לנווט במערכת המשפט הפלילית, לבנות הגנה חזקה ולהשיג את התוצאה הטובה ביותר עבור התיק שלך.

   כמה עולה עורך דין פלילי?

   העלות של עורך דין פלילי משתנה בהתאם לניסיון, מומחיות ומיקומו.

   רוב עורכי הדין הפליליים עובדים על בסיס שכר טרחה והעלויות הכרוכות בכך יכולות לנוע בין כמה מאות שקלים ועד לעשרות אלפי שקלים. חשוב להכיר את העלויות הכרוכות בכך ואת אפשרויות התשלום הזמינות בעת בחירת עורך דין פלילי.

   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   דילוג לתוכן